Korekta nosa kwasem hialuronowym

Nieoperacyjne modelowanie nosa

Korekta garbatego nosa
Modelowanie nosa

Korekta nosa bez skalpela to metoda wykorzystująca modelowanie przy użyciu wypełniaczy opartych na bazie ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to idealny zabieg dla osób, które mają problem z kształtem nosa jednak z różnych przyczyn chcą uniknąć korekty chirurgicznej. Zabieg daje znakomite efekty w przypadku niewielkich defektów estetycznych. Dzięki zastosowaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego zabieg jest całkowicie odwracalny w czasie. Efekt zabiegu utrzymuje się od 10 do 16 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć lub powrócić do dawnego wyglądu.

Zabieg ten wykonuje się również w przypadku niepełnej satysfakcji z efektów zabiegów chirurgicznych odbytych w przeszłości.

Zabieg jest prawie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, pacjent po zabiegu może błyskawicznie powrócić do normalnego życia. Efekt zabiegu widoczny jest od razu jednak w niektórych wypadkach na końcowy rezultat trzeba poczekać od 2 do 6 tygodni.

Zabieg modelowania nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny, nie ma konieczności ponoszenia ryzyka związanego z operacją i znieczuleniem ogólnym. Zabieg trwa od 30 do 60 minut.Zobacz cennikWydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/korekta_nosa.html