Laserowe zamykanie naczynek

Redukcja rumienia IPL + Nd:Yag

usuwanie rumienia Warszawa
Przed zabiegiem
usuwanie rumienia Warszawa
Po zabiegu

Laser IPL stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczynkowych na twarzy i ciele. Szczególnie efektywny jest zabieg zastosowany w przypadku skór borykających się z problemem rumieniowym. Naświetlanie urządzeniem IPL zmian naczyniowo-zapalnych, z jakimi mamy do czynienia np. przy trądziku różowatym również powoduje ich znaczną redukcję. Dodatkowo użycie lasera Nd:Yag pogłębia efekt zabiegu.


Pacjenci zgłaszający się do Naszego Instytutu z trądzikiem różowatym oraz z widocznymi problemami rumieniowo-naczyniowymi poddawani są najmocniejszemu i najskuteczniejszemu zabiegowi na rynku. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, jak skutecznie prowadzić terapię tego defektu. Łączymy efekt zabiegów na rumień z wykorzystaniem IPL-a oraz lasera Nd:Yag z natychmiastową redukcją teleangiektazji laserem diodowym. Zabieg wzmacnia ścianę naczyń redukując widoczny rumień i naczynia oraz działa profilaktycznie na przyszłość.


Zamykanie naczynek

usuwanie rumienia i trądziku różowatego

Laser diodowy, IPL i Nd:Yag - jest to niezwykle skuteczna metoda usuwania naczynek i rumienia oraz trądzika różowatego. W zabiegu stosujemy wysokiej jakości preparaty do nawilżenia i regulacji sebum, dodatkowo preparaty wprowadzane są nową techniką wraz z dotlenieniem co daje natychmiastową poprawę wyglądu. Technika ta doskonale sprawdza się w terapii rumienia, trądziku różowatego, naczynek na twarzy, zamykaniu naczyń na nogach, jak również w likwidacji naczynek występujących na wszystkich obszarach ciała. Laseroterapia jest szczególnie pomocna w przypadku, gdy określone zmiany naczyniowe, rumień i trądzik różowaty okazują się wyjątkowo odporne na inne techniki.


Zamykanie naczynek Warszawa
Przed zabiegiem
Zamykanie naczynek laserem
Po zabiegu

zamykanie naczynek
Przed zabiegiem
usuwanie naczynek Warszawa
Po zabiegu

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/laserowe_zamykanie_naczynek.html