Lifting twarzy IV

LIFTING TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

Lifting twarzy
Lifting wolumetryczny policzków i wypełnianie bruzd nosowo – wargowych

Lifting wolumetryczny pozwala uzyskać idealny kontur twarzy. Poprawia owal oraz niedoskonałości w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi zmarszczkami głębokimi lub bruzdami.

Lifting twarzy
Lifting wolumetryczny doliny łez, policzków i bruzd nosowo – wargowych

W celu wykonania liftingu wolumetrycznego stosuje się kwas hialuronowy usieciowany dający długotrwałe efekty zabiegu. Przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego modelowany jest kontur twarzy, uwidoczniony kontur ust, niwelowane są głębokie zmarszczki i bruzdy jak również wypełniana jest tzw. "dolina łez". Szczególnie istotne jest uzupełnienie utraconych objętości w okolicy policzków i dolnej części twarzy. Piękne, seksowne usta są atutem każdej kobiety. Jeżeli matka natura nie zadowoliła Cię w tym względzie to może to zrobić lekarz modelując usta tak, aby wyglądały dużo lepiej, ale w sposób naturalny. Wypełnienie konturu ust spłyca oraz zapobiega pogłębianiu się zmarszczek palacza.

Lifting twarzy
Lifting wolumetryczny bruzd nosowo – wargowych

Lifting wolumetryczny jest przeprowadzany w znieczuleniu powierzchownym kremem z lidokainą. Procedura zabiegowa trwa ok. 30 – 60 minut, a efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się przez 12-18 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia oraz lekkie i zasinienia, które ustępują w ciągu kilku dni.

Lifting twarzy
Lifting wolumetryczny zmarszczek wokół ust

Z lifting wolumetrycznego nie powinny korzystać osoby:

  • z chorobami immunologicznymi lub choroby stawów,
  • z zapaleniami lub zakażeniami skóry (opryszczka, aktywny trądzik),
  • osoby podatne na przerost blizn,
  • kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lifting twarzy
Lifting wolumetryczny doliny łez, policzków, bruzd nosowo-wargowych i marionetek

Lifting twarzy IV – kwasem hialuronowym (bruzdy nosowo wargowe, zmarszczki marionetki + modelowanie linii żuchwy) Revofil Plus 2ml 2400zł*  

*Oferta promocyjna ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting-5.html