PROGRAM ANTYCELLULITOWY + lokalna tkanka tłuszczowa

Kuracja trwająca 2 miesiące. Jest to program antycellulitowy i na lokalna tkankę tłuszczową.

Pakiet obejmuje:

  • 1 zabieg HIFU (na jeden wybrany obszar)
  • 1 zabieg Liposonix (jeden wybrany obszar)
  • 15 zabiegów Endermologia + FOCUS RF (w cenę pakietu wliczone jest kostium do zabiegu Endermologii)

1. Etap

Zabieg rozpoczynamy od zabiegu HIFU (wykonujemy na jeden problematyczny obszar)

HIFU

HIFU to wysoce zogniskowana fala ultradźwiękowa, która wykorzystywana jest skutecznie w zabiegach na ciało. Cała procedura opiera się na wykorzystaniu energii cieplnej (wywołane przez HIFU) a następnie eliminacji tkanki tłuszczowej poprzez ablację.

W tkankach na tym mikroobszarze powstają dwa zjawiska fizyczne wykorzystujące:

  • efekt termiczny - na skutek absorpcji przez komórki fal ultradźwiękowych, kumulowane jest ciepło.
  • efekt mechaniczny - wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie ciśnienia w ich wnętrzu.

Zabieg polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na wcześniej ustalonej głębokości, co skutkuje na obkurczenie tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniem skóry. Proces ten zachodzi w trakcie nagrzania tkanki – miejscowo komórki tłuszczowe poddawane są fali ultradźwięków podgrzewających je do temperatury 65-75 stopni Celsjusza, a produkcja nowego kolagenu ma miejsce dzięki nieznacznym mikrouszkodzeniom skóry.

Zabieg nie wymaga przygotowań ani rekonwalescencji, jest całkowicie bezpieczny.

2. Etap

Kolejny zabieg to połączenie Endermologii + FOCUS RF (Wykonujemy 12 zabiegów Endermologii + FOCUS RF w przeciągu 6 tygodni - dwa zabiegi w każdym tygodniu)

Endermologia

Cellulit, nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej czy problemy związane z nieregularnością sylwetki są niestety dość powszechnie spotykane. Rozwiązanie problemu nie zawsze musi równać się z skomplikowanymi, drogimi i czasochłonnymi zabiegami. Endermologia jest zabiegiem kosmetycznym cechuje się pełną bezinwazyjnością. Polega na masażu określonych partii ciała przy wykorzystaniu podciśnienia.

Endermologia poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i pobudza procesy produkcji włókien kolagenowych. „Masaż podciśnieniem” pobudza również skórę do naturalnej odbudowy, co znacząco odmładza jej wygląd.

Dodatkowym benefitem z wykorzystania masażu podciśnieniowego jest redukcja bóli napięciowych mięśni, szybsza ich regeneracja po dużym wysiłku, czy wysmuklanie sylwetki w pożądanych partiach.

FOCUS RF

Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią do pielęgnacji ciała, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Jest to technika oddziałująca przy pomocy tzw. radiofrekwencji (fal radiowych) na strukturę kolagenu. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości skóry w takich miejscach, jak: wewnętrzna powierzchnia ramion i ud oraz brzuch. Zabieg jest bezpieczny, efektywny, nie powodujący efektów ubocznych.

3. Etap

Po 6 tygodniach wykonujemy zabieg Liposonix (jeden problematyczny obszar wybrany przy pierwszym zabiegu HIFU)

Liposonix

System Liposonix korzysta z energii ultradźwiękowej wysokiej intensywności na odpowiedniej głębokości powodując szybki wzrost temperatury, niszcząc docelową tkankę tłuszczową tuż pod skórą. Obszar z nadmiarem tkanki tłuszczowej ulega zniszczeniu, a otaczająca tkanka pozostaje nie naruszona. Ponieważ Liposonix koncentruje energie poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.

Liposonix powoduje kontrolowany wzrost temperatury niszcząc docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną sferą ogniskową. Makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek. Zniszczone komórki i ich zawartość są naturalnie przetwarzane przez organizm i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Pacjencji zwykle wracają do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.

W miejscu zabiegowym może wystąpić mrowienie, kłucie, ocieplenie, bądź tez ból o niskim natężeniu. U niektórych pacjentów jest możliwość pojawienia się siniaków, obrzęku czy zaczerwienienia.

4. Etap

Następnie dalej kontynuujemy zabieg Endermologia + FOCUS RF (3 zabiegi)


Terapia antycellulitowa

Pełna kuracja antycellulitowa 5000zł* zamiast 7780zł

* Oferta ograniczona czasowo, zapisz się do !

Jesteś zainteresowana/y tym zabiegiem?    TAK

Wpisz swój numer telefonu: nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie.

« jednak nie     DALEJ »

Zadzwoń i zapisz się teraz!
22 622 45 66 lub 22 622 45 67

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/program-antycellulitowy.html