Laser frakcyjny co2 typu Fraxel Repair

Laserowy Lifting Twarzy


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, pigmentacji, rozszerzonych porów, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu, dzięki czemu dochodzi do znacznej poprawy jędrności oraz spłycenia zmarszczek.

Lifting laserem frakcyjnym CO2

Blizny potrądzikowe - policzki: PROMOCJA 900 zł*  

rekonwalescencja dwa dni

Lifting laserem frakcyjnym CO2

Lifting twarzy: 1700 zł*
(wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej)
 

rekonwalescencja dwa dni

Lifting laserem frakcyjnym CO2

Lifting twarzy i szyi: 2300 zł*
(wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej)
 

rekonwalescencja dwa dni

Lifting laserem frakcyjnym CO2

Laser frakcyjny co2 + terapia fotodynamiczna LED - zabieg na twarz: 2000 zł*
(wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej)
 

rekonwalescencja dwa dni

Lifting laserem frakcyjnym CO2

Laser frakcyjny co2 + terapia fotodynamiczna LED - zabieg na twarz i szyi: 2450 zł*
(wraz z kosmetykami do pielęgnacji domowej)
 

*Oferta ważna do

Zobacz pełny opis zabieguZobacz też: intensywny zabieg laserem frakcyjnym co2

Zapraszamy również na zabieg intensywny z wykorzystaniem lasera frakcyjnego co2 typu Fraxel Repair. Okres rekonwalescencji minimum 7 dni.

Trójfazowy zabieg laserem frakcyjnym
Lifting laserem frakcyjnym ERBIUM GLASS NOWOŚĆ

Absolutna nowość na rynku, laser erbowy ERBIUM GLASS 1550nm dostępny już w Instytucie Medycyny Estetycznej

Blizny potrądzikowe - policzki: 1000zł*  

Lifting twarzy: 2200 zł 1990zł*  

Lifting twarzy i szyi: 2800 zł 2300zł*  

Lifting twarzy PerfectSkinPlus®

W skład zabiegu wchodzi:

  • fotoodmładzanie (E-LIGHT)
  • fale radiowe
  • mezoterapia bezigłowa
  • laser frakcyjny ERBIUM 1550

PerfectSkinPlus®
PerfectSkinPlus®

FOTOODMŁADZANIE

Poprzez działanie świtała IPL w połączeniu z falami radiowymi dochodzi do efektu termicznego, gdzie kolagen ulega skróceniu, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włokien kolagenowowych. Efektem jest wyraźna poprawa napięcia i elastyczności skóry. Płytkie zmarszczki ulegają spłyceniu, proces starzenia jest opóźniony, a przebarwienia ulegają likwidacji.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka za pomocą ultradźwięków. Zabieg ma na celu rewitalizacje i witalizacje skóry bez naruszenia ciągłości i naskórka co powoduje głębokie nawilżenie i odmłodzenie skóry. W tym celu stosujemy odpowiednio dobrane preparaty takie jak np. kolagen, witamina C i E, kawior, elastyna, koenzym Q10.

FALE RADIOWE

W wyniku działania fal radiowych dochodzi do podgrzania tkanek, co powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i pobudzenia procesów regeneracyjnych i ujędrnienia skóry. Efektem działania fal radiowych jest redukcja drobnych zmarszczek i poprawa owalu twarzy. Przywracamy skórze gęstości co powoduje jej ujędrnienie i młody wygląd.

LASER FRAKCYJNY ERBIUM 1550

Działanie lasera frakcyjnego erbium jest obecnie jedna z najskuteczniejszych metod w walce ze strarzeniem się skóry. Efektem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Urządzenie to dzięki najnowszej technologii umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania warstwy rogowej naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

Rekomendujemy połączenie zabiegu Perfect Skin z Liftingiem Izometrycznym Twarzy.

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus®: PROMOCJA 2500 zł*  

Lifting twarzy PerfectSkinTrio®

W skład zabiegu wchodzi:

  • E-LIGHT
  • laser frakcyjny Erbium
  • laser frakcyjny CO2

PerfectSkinTrio®
PerfectSkinTrio®

Odmładzanie z wykorzystaniem zabiegu PerfectSkinTrio®

E-LIGHT

Technika, która łączy w sobie działanie metody IPL i fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka. Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraznie poprawia napięcie i elastyczność skóry

LASER FRAKCYJNY ERBIUM

Laser frakcyjny erbium jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze starzeniem się skóry. Wynikiem jego działania na skórę jest jej poprawa kondycji pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Spektakularne efekty daje zaś w walce z drobnymi zmarszczkami i rozszerzonymi porami jak i przebarwieniami skóry. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice urządzenie to umożliwia wykonanie i osiągnięcie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kondycji skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

LASER FRAKCYJNY CO2

Dzięki najnowszej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych dostępnych metod. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, pigmentacji, rozszerzonych porów, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu. Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz koloryty skóry, bez powikłań.

Pierwsze efekty, czyli ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawią się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów, w odstępach 6-8 tygodni.

Rekomendujemy połączenie zabiegu Perfect Skin Trio z Liftingiem Izometrycznym Twarzy.

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinTrio®: PROMOCJA 3000 zł*  

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/promo_laser_frakcyjny.html