Usuwanie rozstępów


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Rozstęp jest formą blizny. Zmiany te występują najczęściej na skórze ud, brzucha, pośladków i piersi. Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych tworzących skórną strukturę.
Przyczyny powstawania rozstępów to: czynniki hormonalne, leki sterydowe, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej. W momencie gdy rozstępy już się pojawią, trudno jest je całkowicie zlikwidować ale można w znacznym stopniu zmniejszyć ich rozmiar, wypukłość oraz estetykę.
W naszym instytucie dysponujemy szeregiem metod, które skutecznie pomagają pozbyć się nieestetycznie wyglądających rozstępów. Należą do nich rollcit, IPL, mikrodermabrazja, mezoterapia. Najnowszym i najbardziej skutecznym sposobem jest laser frakcyjny CO2. Działanie tego lasera polega na wykorzystaniu zjawiska frakcjonowanej fototermolizy, które polega na wytworzeniu siatki nakłuć (kolumn mikrouszkodzeń) w skórze. Powodując częściowe jej uszkodzenie, inicjuje proces zapalny. Tym samym skóra pobudzona jest do przebudowy. Stopniowo wygładza się jej struktura a rozstępy stają się mniej widoczne.
Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów należy przeprowadzić serię zabiegów.

laser frakcyjny C02 : od 500zł**  

Zobacz pełny opis zabiegu

*Oferta ważna do

** Cena zabiegu ustalana indywidualnie na konsultacji

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/promo_rozstepy.html