Zamykanie naczynek i Redukcja rumienia - laser diodowy

zamykanie naczynek
Przed zabiegiem
usuwanie naczynek Warszawa
Po zabiegu

Zamykanie naczynek laser diodowy i redukcja rumienia E-LIGHT/ELIGHT

usuwanie rumienia Warszawa
Przed zabiegiem
usuwanie rumienia Warszawa
Po zabiegu

Laser E-LIGHT/ELIGHT stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczynkowych na twarzy i ciele. Szczególnie efektywny jest zabieg zastosowany w przypadku skór borykających się z problemem rumieniowym. Naświetlanie urządzeniem E-LIGHT/ELIGHT zmian naczyniowo-zapalnych, z jakimi mamy do czynienia np. przy trądziku różowatym również powoduje ich znaczną redukcję.


Pacjenci zgłaszający się do Naszego Instytutu z trądzikiem różowatym oraz z widocznymi problemami rumieniowo-naczyniowymi poddawani są najmocniejszemu i najskuteczniejszemu zabiegowi na rynku. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, jak skutecznie prowadzić terapię tego defektu. Łączymy efekt zabiegów na rumień z wykorzystaniem E-LIGHT/ELIGHT-a z natychmiastową redukcją teleangiektazji laserem diodowym. Zabieg wzmacnia ścianę naczyń redukując widoczny rumień i naczynia oraz działa profilaktycznie na przyszłość.

Intensywny zabieg redukcji rumienia E-LIGHT/ELIGHT

Dla uzyskania lepszych rezultatów, oferujemy intesywny zabieg inwazyjny z wykorzystaniem E-LIGHT/ELIGHT. Niezbędne jest zastosowanie pielęgnacji domowej po zabiegu z wykorzystaniem preparatów rekomendowanych podczas konsultacji.


Zamykanie naczynek Laser diodowy

Zamykanie naczynek, usuwanie rumienia i trądziku różowatego

Laser diodowy, E-LIGHT/ELIGHT - jest to niezwykle skuteczna metoda usuwania naczynek i rumienia oraz trądzika różowatego. W zabiegu stosujemy wysokiej jakości preparaty do nawilżenia i regulacji sebum, dodatkowo preparaty wprowadzane są nową techniką wraz z dotlenieniem co daje natychmiastową poprawę wyglądu. Technika ta doskonale sprawdza się w terapii rumienia, trądziku różowatego, naczynek na twarzy, zamykaniu naczyń na nogach, jak również w likwidacji naczynek występujących na wszystkich obszarach ciała. Laseroterapia jest szczególnie pomocna w przypadku, gdy określone zmiany naczyniowe, rumień i trądzik różowaty okazują się wyjątkowo odporne na inne techniki.


Zamykanie naczynek Warszawa
Przed zabiegiem
Zamykanie naczynek laserem
Po zabiegu


*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/redukcja_rumienia_zamykanie_naczynek.html