Lifting czoła i skroni lub szyi

Silnie napinający zabieg dwufazowy

Przed zabiegiem
Po zabiegu

Silnie napinający zabieg dwufazowy przeznaczony jest dla osób, które pragną efektu uniesienia brwi z niedostatecznym napięciem skóry, zarówno dla pań jak i panów. Zabieg ten intensywnie nawilża skórę pobudzając ją do totalnej regeneracji i ujędrnienia. Sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, napięta i elastyczna. Liftingujący zabieg dwufazowy złuszcza i odżywia skórę poprawiając przy tym jej kondycję. Normalizuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz inne procesy komórkowe dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka, delikatniejsza i gładsza w dotyku.

W pierwszej fazie eksfoliacyjnej następuje złuszczanie zrogowaciałych komórek co znacznie przyczynia się do oczyszczenia, napięcia skóry oraz wygładzania zmarszczek. Zwiększa się także produkcja kolagenu i elastyny przez co skóra ulega regeneracji.
Faza druga obejmuje mezoterapię igłową. Jest to śródskórna iniekcja składników odżywczych intensywnie nawilżająca, napinająca i odżywiająca skórę.

Silnie napinający zabieg dwufazowy najbardziej polecany jest dla osób ze zmęczoną, suchą, poszarzałą, i zwiotczałą skórą, natomiast równie rewelacyjnie efekty odnosi się w przypadku skóry młodej. Zabieg polecany jest również w przypadku blizn potrądzikowych.


Zobacz też: Mezoterapia igłowa


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_laczone_lifting_czola_skroni.html