Fotoodmładzanie IPL + Rollcit


Fotoodmładzanie IPL + Rollcit + indywidualnie dobrane 3 ampułki + maska
Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Zakres fali światła 560-1200nm wpływa na intensywną regenerację, przez co skóra stanie się bardziej gładka, napięta, po prostu młodsza.

Rollcit medyczny (system mikronakłuć) przyczynia się do powstawania w skórze mikrouszkodzeń, dzięki czemu następuje intensywna regeneracja - szybka produkcja komórek, a tym samym zwiększenie ilości kolagenu i elatyny w skórze. Rollcit w połączeniu z IPL jest metodą, która stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla Fraxela bądź lasera frakcyjnego CO2. Skóra po tak skomponowanym zabiegu wyraźnie staje się piękniejsza i młodsza. Zabiegi z zastosowaniem powyższych metod doskonale sprawdzają się w terapii defektów występujących nie tylko na twarzy, ale również na całym ciele.
Zastosowanie:
  • zmniejszanie oznak starzenia skóry jakimi są: zmarszczki, przebarwienia, utrata napięcia i jędrności
  • redukcji blizn
  • redukcji rozstępów

W trakcie przeprowadzania zabiegu rollcitem rozprowadzamy na skórze indywidualnie dobrane ampułki, dzięki czemu następuje znaczna poprawa substancji aktywnych. Powyższa forma jest świetną alternatywą dla mezoterapii igłowej typu napage. Po zabiegu rollcitem nakładamy indywidualnie dobraną maskę.

Zabiegi z wykorzystaniem fotoodmładzania IPL oraz Rollcitu wykonujemy w serii - minimum 4 zabiegi wykonywane co 2-3 tygodnie. Istnieje możliwość zakupu rollcitu kosmetycznego do stosowania samodzielnie w domu, co pozwoli uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Twarz: 450zł
dodatkowo jednorazowy koszt zakupu urządzenia: 300zł

Twarz + szyja: 500zł
dodatkowo jednorazowy koszt zakupu urządzenia: 300zł

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_laczone_ipl_rollcit.html