Fotoodmładzanie IPL + Rollcit + fale radiowe


Fotoodmładznie IPL + Rollcit + fale radiowe monopolar + indywidualnie dobrane ampułki + maska DNA&RNA
Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Zakres fali światła 560-1200nm wpływa na intensywną regenerację, przez co skóra stanie się bardziej gładka, napięta, po prostu młodsza.

Technika wykorzystująca częstotliwość fal radiowych stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, przywrócenia skórze elastyczności, jędrności oraz młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała. Struktura skóry staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość.
Thermage podobnie jak Radiage wykorzystuje technologię częstotliwości fal radiowych do podgrzania głębokich warstw skóry. Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych monopolar typu Thermage jest mocniejszy od typu Radiage. Powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastową poprawę napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu. W efekcie następuje poprawa owalu twarzy oraz kolorytu i struktury skóry.

Rollcit medyczny (system mikronakłuć) przyczynia się do powstawania w skórze mikrouszkodzeń, dzięki czemu następuje intensywna regeneracja - szybka produkcja komórek skóry, a tym samym zwiększenie ilości kolagenu i elatyny w skórze. Rollcit jest mniej inwazyjną metodą, która stanowi alternatywę dla Fraxela bądź lasera frakcyjnego CO2.
W trakcie przeprowadzania zabiegu rollcitem rozprowadzamy na skórze indywidualnie dobrane ampułki, dzięki czemu następuje znaczna poprawa substancji aktywnych. Powyższa forma jest świetną alternatywą dla mezoterapii igłowej typu napage. Po zabiegu rollcitem nakładamy indywidualnie dobraną maskę.

Twarz: 950zł
 

Twarz + szyja: 1200zł
 

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_laczone_ipl_rollcit_rf.html