Zabiegi na dłonie


Przed zabiegiem
Po zabiegu
Fotoodmładzanie urządzeniem IPL i IPL E-LIGHT
Zabieg z wykorzystaniem zaawansowanej technologii światła, łączący w sobie skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Fotoodmładzanie często łączy się z innymi dostępnymi metodami.

Usuwanie przebarwień metodą Estelan/Cosmelan
Estelan jest jednym z najbardziej skutecznych zabiegów na przebarwienia różnej etiologii. Jest to program wybielający, absolutnie bezpieczny i łatwy w zastosowaniu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Efekty zabiegu widoczne są w bardzo krótkim czasie. Po zabiegu w gabinecie pacjent stosuje specjalny krem, który powoduje rozjaśnianie przebarwień . Zabieg pozytywnie wpływa na stan skóry, zwiększa się produkcja kolagenu, a tym samym poprawia jędrność.

Lifting volumetryczny dłoni
Volumetria to metoda odmładzania koncentrująca się na przywracaniu objętości utraconych tkanek. Umożliwia ona modelowanie konturów dłoni, a co za tym idzie – przywracanie dawnego wyglądu. W rezultacie obserwujemy gładkość i napięcie skóry. Volumetria skierowana jest nie tylko do osób, które z wiekiem utraciły dawną jędrność i objętość tkanek, ale również do korekty nieprawidłowych proporcji, ubytków oraz niedoskonałości skóry różnych obszarów powstałych np. w wyniku operacji lub po wypadku.

Dwufazowy lifting dłoni
Zabieg ten intensywnie nawilża skórę dłoni pobudzając ją do totalnej regeneracji i ujędrnienia. Sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, napięta i elastyczna. Liftingujący zabieg dwufazowy złuszcza i odżywia skórę poprawiając przy tym jej kondycję. Normalizuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz inne procesy komórkowe dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka, delikatniejsza i gładsza w dotyku. Pobudza skórę do odbudowy, zapobiega ścieńczeniu i wiotczeniu skóry.
W pierwszej fazie eksfoliacyjnej następuje złuszczanie zrogowaciałych komórek co znacznie przyczynia się do oczyszczenia, napięcia skóry oraz wygładzania zmarszczek. Zwiększa się także produkcja kolagenu i elastyny przez co skóra ulega regeneracji.
Faza druga obejmuje mezoterapię igłową. Jest to śródskórna iniekcja składników odżywczych intensywnie nawilżająca, napinająca i odżywiająca skórę.
Silnie napinający zabieg dwufazowy najbardziej polecany jest dla osób ze zmęczoną, suchą, poszarzałą, i zwiotczałą skórą dłoni.

Lifting dłoni Minilift +
 • Lifting dłoni przy pomocy RF typu Thermage
 • Pełna rewitalizacja i nawilżenie skóry dłoni
 • Maska kolagenowa
 • Elektroporacja
 • Rollcit alternatywa do lasera typu Fraxel
 • Wypełnienie kwasem hialuronowym ubytków skóry dłoni

Lifting dłoni laserem frakcyjnym CO2
Skóra rąk starzeje się, staje się wiotka, pomarszczona i powstają liczne przebarwienia. Poprawa jej wyglądu jest trudna. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest doskonałym sposobem na redukcję przebarwień, wygładzenie i zmniejszenie siatki drobnych zmarszczek.

Lifting dłoni PerfectSkin®
W skład zabiegu wchodzi:
 • fotoodmładzanie
 • rewitalizacja skóry
 • fale radiowe typ Radiage
 • laser frakcyjny CO2
Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry.
Rewitalizacja i witalizacja skóry to wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Stosujemy odpowiednio dobrane preparaty, jak np. witamina C, witamina E, silnie działające przeciwutleniacze w celu dotlenienia, Q10, kawior, kolagen do nawilżenia i odmłodzenia skóry.
Fale radiowe - technika ta stosowana jest w celu napięcia skóry, redukcji zmarszczek jak również w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku ścieńczałej i zwiotczałej skóry, jej struktura staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Metoda ta intensywnie pobudza skórę do regeneracji.
Wzmocniony lifting dłoni
W skład zabiegu wchodzi:
 • mikrodermabrazja
 • fotoodmładzanie IPL E-LIGHT
 • laser frakcyjny CO2
Mikrodermabrazja – umożliwia eksfoliację powierzchownych warstw naskórka przez co wykorzystywana jest w celu rozjaśniania przebarwień, spłycania zmarszczek, wygładzania powierzchni skóry, jak również oczyszczania.
Fotoodmładzanie urządzeniem IPL E-LIGHT pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Metoda ta intensywnie pobudza skórę do regeneracji.

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_na_dlonie.html