Opadające powieki

Zabiegi na opadające powieki

Zobacz zabieg Madonna Lift


Problem opadających powiek jest jednym z objawów starzenia sie skóry. Zawarte w skórze włókna kolagenowe rozluźniają się co sprawia, że skóra staje się wiotka, mniej elastyczna i mniej napięta. Skóra traci tak jakby "rusztowanie" na którym opiera się jej sprężystość i jędrność. Skóra wokół oczu jest szczególnie narażona na utrate jędrności, w okolicach tych skóra jest cieńsza i szybciej ulega zwiotczeniu. To wszystko w konsekwencji powoduje opadanie powiek, dzięki czemu twarz wygląda starzej.

Istnieje wiele metod by radzić sobie z tym problemem, sprawić by twarz wyglądała młodziej. Problem opadających powiek może być rozwiązywany na drodze zabiegów chirurgicznych, można sobie jednak też z nim poradzić metodami mniej inwazyjnymi. Medycyna estetyczna jest odpowiedzią na problem opadających powiek bez ryzyka powikłań.

Oferujemy szereg specjalistych metod na pozbycie się problemu opadających powiek. Zabiegi dostosowywane są do indywidualnych problemów pacjenta, kondycji jego skóry, budowy itd.

Wskazania do zabiegów:

  • opadające powieki
  • wiotka skóra w okolicach górnej powieki
  • zmarszczki wokół oczu
  • utrata jędrności skóry wokół oczu

Szczegółowy plan leczenia problemu opadających powiek ustalany jest na konsultacji w gabinecie. Przykładowe zabiegi na opadające powieki:


Laser E-LIGHT + Fale radiowe

Laser E-LIGHT + Fale radiowe na opadające powieki 300zł*  

Mezoterapia igłowa + Kwas

Mezoterapia igłowa + Kwas na opadające powieki 300zł*  

Fale radiowe + Kwas

Fale radiowe + Kwas na opadające powieki 300zł*  

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/opadajace_powieki.html