Usuwanie podwójnego podbródka

Usuwanie podwójnego podbródka
Podwójny podbródek

Mezoterapia igłowa na podwójny podbródek

Mezoterapia igłowa świetnie sprawdza się w redukowaniu podwójnego podbródka. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry specjalistycznymi preparatami, które mają na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry.

StretchCare - jest to preparat silnie napinający i ujędrniający skórę. Zawiera w swoim składzie witaminy, aminokwasy, koenzymy i składniki redukujące.

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • miejscowe stany zapalne
 • skóra źle tolerująca iniekcje
 • przyjmowanie Aspiriny przez dłuższy okres
 • nowotwory

Mezoterapia igłowa na podwójny podbródek 599zł*


Lipoliza iniekcyjna

Dermaheal LL - jest to preparat zawierający niskie stężenie fosfatydylocholiny, Carnitynę oraz peptydy biomimetyczne. W zakresie medycyny estetycznej wykorzystywanych jest 300 peptydów biomimetycznych. Specjalnie wykorzystywany jest Depapeptyd-4, w połączeniu z l-karnityną i fosfatydylocholiną stanowi idealne połączenie w celu redukcji tkanki tłuszczowej, a zarazem stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny w celu napięcia i ujędrnienia skóry.

Wykorzystanie tego preparatu gwarantuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, poprzez spalanie węglowodanów (cukrów) i poprawia przemianę metabolizmu białek.


Lipoliza iniekcyjna na podwójny podbródek 700zł*


Lipoliza ultradźwiękowa na podwójny podbródek

Lipoliza ultradźwiękowa jest wykonywana metoda nieinwazyjną (bez naruszania integralności skóry) – komórki tłuszczowe rozbijane są przy pomocy ultradźwięków następnie usuwane są z organizmu w naturalny sposób. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów (4 zabiegów). Seria wykonanych zabiegów prowadzi do wyraźnego zmniejszenia podbródka.

Zalecenia po zabiegu

W trakcie wykonywania serii zabiegów lipolizy ultradźwiękowej i w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu, zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych i wypijanie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie zaleceń dietetycznych ułatwi organizmowi wydalenie tłuszczu rozbitego w trakcie zabiegów liposukcji ultradźwiękowej. Najlepsze efekty uzyskuje się po około miesiącu po zakończeniu serii zabiegów.

Przeciwwskazania

 • choroby nowotworowe
 • niewydolność nerek i wątroby
 • ciąża
 • rozrusznik serca i metalowe implanty
 • choroby tarczycy, choroba hashimoto

Lipoliza ultradźwiękowa na podwójny podbródek 600zł 400zł*Zobacz cennik*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/podwojnypodbrodek.html