Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii HIFU (typu Ulthera/Ultraformer)

Oferta specjalna HIFU 2900zł

nieoperacyjny lifting twarzy

HIFU (typu Ulthera) zabieg na całą twarz 2900zł*
+ GRATIS kosmetyki do pielęgnacji domowej

* Oferta specjalna ważna do

Hifu
HIFU (Ulthera/Ultraformer)

HIFU (Ulthera/Ultraformer) - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową

Ceny specjalne ważne do

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU (typu Ulthera/Ultraformer) zabieg na podbródek 2000zł*

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU HIGH DENSITY treatment zabieg na podbródek 3000zł*

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU (typu Ulthera/Ultraformer) zabieg na twarz 5000zł*

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU (typu Ulthera/Ultraformer) zabieg na szyję 4000zł*

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU (typu Ulthera/Ultraformer) zabieg na twarz i podbródek 5500zł*

nieoperacyjny lifting twarzy

Skoncentrowane ultradźwięki HIFU (typu Ulthera/Ultraformer) zabieg na twarz, szyję i podbródek 7500zł*

* Ceny specjalne ważne do

Zobacz ceny zabiegów HIFU (typu Ulthera)

Zabieg łączony

HIFU + Vacuum RF Mikroigłowa

Innowacyjne połączenie metod silnie oddziałujących na głębokie struktury skóry. W jednym zabiegu łączymy działanie wysokozogniskowanych fal ultradźwiękowych (HIFU) i podciśnieniowej radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej.

Zabieg wykorzystuje połączenie:
  • Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii HIFU (typu Ulthera)
  • Podciśnieniową radiofrekwencję frakcyjną mikroigłową

HIFU - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową kolagenu. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek.

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca jednoczesne działanie radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania z podciśnieniem. Całkowicie regulowany wybór głębokości penetracji powoduje możliwość przeprowadzenia zabiegu 3D na różnych płaszczyznach tkanki.

Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona.

Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny ale i bezpieczny.

Dzięki zastosowaniu tej techniki w połączeniu z HIFU, możemy bardzo skutecznie likwidować zmarszczki, modelować owal twarzy oraz skutecznie odmładzać skórę.

Zobacz ceny zabiegu łączonego

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/hifu.html