Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii HIFU (typu Ulthera/Ultraformer/Ulverin)

Hifu
HIFU (Ulverin/Ulthera/Ultraformer)

HIFU (Ulverin/Ulthera/Ultraformer) - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową kolagenu. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek.

Zakres działania HIFU

Technologia HIFU umożliwia dotarcie do głęboko położonych tkanek bez naruszania ciągłości naskórka. Zabiegi HIFU z wykorzystaniem urządzenia ULVERIN umożliwiają działanie nie tylko na kolagen i elastynę lecz również tkankę włóknisto-mięśniową. Możliwości jakie daje technologia HIFU z wykorzystaniem urządzenia Ulverin dawał do tej pory jedynie lifting chirurgiczny.

Porównanie zasięgu działania technologii:

Ulverin - zakres działania
Zakres działania HIFU

Zobacz ceny zabiegów HIFU (typu Ulthera)

Zabieg łączony

HIFU + Vacuum RF Mikroigłowa

Innowacyjne połączenie metod silnie oddziałujących na głębokie struktury skóry. W jednym zabiegu łączymy działanie wysokozogniskowanych fal ultradźwiękowych (HIFU) i podciśnieniowej radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej.

Zabieg wykorzystuje połączenie:
  • Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii HIFU (typu Ulthera)
  • Podciśnieniową radiofrekwencję frakcyjną mikroigłową

HIFU - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową kolagenu. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek.

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca jednoczesne działanie radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania z podciśnieniem. Całkowicie regulowany wybór głębokości penetracji powoduje możliwość przeprowadzenia zabiegu 3D na różnych płaszczyznach tkanki.

Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona.

Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny ale i bezpieczny.

Dzięki zastosowaniu tej techniki w połączeniu z HIFU, możemy bardzo skutecznie likwidować zmarszczki, modelować owal twarzy oraz skutecznie odmładzać skórę.

Zobacz ceny zabiegu łączonego

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/hifu.html