Profhilo molekuła młodości

Innowacja roku 2015/2016 - nagrodzona złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

Profhilo zwane molekułą młodości jest nowoczesnym zabiegiem antyaging, dającym natychmiastowy efekt antygrawitacyjny. Wszystko dzięki unikalnej technologii działającej jak milion sprężynek, które przywracają utracony owal twarzy.

Zabieg Profhilo

Dlaczego preparat Profhilo jest tak wyjątkowy?

Ponieważ został uzyskany w wyniku opatentowanego procesu stabilizacji termicznej - co umożliwiło połączenie w jedną molekułę dwóch cząstek: L-HA i H-HA kwasu hialuronowego. Dzięki temu uzyskano nową hybrydową formułę - połączenie wyselekcjonowanych cząsteczek L-HA o stężeniu 32mg + H-HA o stężeniu 32 mg. Daje to bezpieczny produkt o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego 64mg w jednej dawce. Dzięki nowoczesnej technologii hybryda uruchamia wielopłaszczyznowy i szybki proces odmładzania neutralizujący wiotkość skóry. Profihilo jest łatwy do wstrzyknięcia, gwarantuje naturalne rezultaty, bez ryzyka nadkorekcji. Dodatkowo dzięki innowacyjnej metodzie stabilizacji cząsteczki, możliwe było wyeliminowanie chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, PEG, formaldehyd), dlatego preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny.

Technika BAP - iniekcja Profhilo

Preparat wstrzykuje się specjalną techniką BAP (Beauty Aesthetic Points) - to pięć specjalnych punktów w obrębie twarzy, przy pomocy których uzyskujemy doskonałą dyfuzję preparatu, jednocześnie znajdując się w bezpiecznej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych (minimalizacja ryzyka powstania krwiaków, siniaków czy bólu podczas iniekcji).

Profihilo powoduje znacznie większą aktywację syntezy kolagenu typu I i III, IV, VII oraz elastyny w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku, co powoduje poprawę jakości oraz gęstości skóry.

Efekty działania zabiegu Profhilo:

  • redukuje zwiotczenie skóry, w tym tzw. "chomiki"
  • wygładza zmarszczki
  • przywraca kontur oraz profil twarzy
  • napina skórę nadając jej sprężystość
  • powoduje biorewolumetrię twarzy

Efekt pozabiegowy widoczny jest już po dwóch sesjach. Zabieg należy powtórzyć w odstępie 1 miesiąca. Przy skórze zniszczonej rekomendowane jest wykonanie trzeciego zabiegu w odstępie dwóch miesięcy od ostatniego zabiegu.
Efekt zabiegu utrzymuje się 1-1,5 roku. W celu podtrzymania i wzmocnienia efektu możliwe jest wykonanie 1-2 zabiegów rocznie.

Profhilo a inne zabiegi:

  • Toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej.
  • Mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu.
  • Laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu.
  • Leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne).
  • Zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed.

Zabieg Profhilo cena

Zabieg Profhilo na twarz 1290zł*

* Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/profhilo.html