Kuracja depigmentacyjna Cosmelan

Usuwanie przebarwień, likwidacja plam na skórze

Cosmelan to preparat nowej generacji poprawiający wygląd, który pomaga wyrównywać koloryt skóry. Przywraca skórze aksamitność i jasny koloryt. Zabieg Cosmelan stosujemy dla przebarwień o różnym podłożu. Cosmelan jest stosowany również w przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym.

Przed kuracją
Po kuracji

cosmelan twarz

Zabieg Cosmelan (twarz) z pełną kuracją domową: 1499zł*  
Zabieg na obszar twarzy
cena zawiera konsultację przed zabiegiem oraz pełny zestaw preparatów do domu (krem Cosmelan 2, Melan Recovery oraz Melan 130+)
Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.


* Zapisz się na zabieg konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.

Cosmelan - usuwanie przebarwień

COSMELAN jest jedną z wielu kuracji wybielających. Zawiera czynniki rozjaśniające o stopniowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym. Skuteczny w terapii przebarwień różnej etiologii. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Zaletą zabiegu jest to że może być wykonywany o każdej porze roku niezależnie od fototypu skóry.

Jesteś zainteresowana/y tym zabiegiem?    TAK

Wpisz swój numer telefonu: nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie.

« jednak nie     DALEJ »

Plamy na skórze
Problem plam barwnikowych jest współcześnie bardzo rozległy. Starzenie się skóry jako wynik częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, przebarwienia o podłożu hormonalnym, ciemne plamy na dłoniach i przedramionach to powód, dla którego coraz więcej osób zgłasza się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów przerywających proces gromadzenia się melaniny można rozwiązać ten kłopot. Kuracja Cosmelan umożliwia pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask.

Melanina
Ludzka skóra zawdzięcza swoisty kolor barwnikowi określanemu jako melanina. Melanina produkowana jest w komórkach naskórka znanych jako melanocyty. Komórki te posiadają specjalne struktury nazywane melanosomami, gdzie po wielu przemianach metabolicznych powstaje melanina. Główną funkcją melaniny jest ochrona przed niszczącym działaniem promieniowania UV.

Działanie Cosmelanu

Maska Cosmelan to część kuracji rozjaśniającej i usuwającej przebarwienia o bardzo złożonej formule. Preparat Cosmelan 1 zawiera dużą ilość składników wybielających. Preparat Cosmelan działa na różne poziomy syntezy melaniny; dodatkowo:

Cosmelan to kompozycja wielu składników, między innymi:
Mechanizm działania Cosmelanu

Mechanizm działania Cosmelanu jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w Cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub umożliwia przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Jak wygląda kuracja Cosmelan?

Cosmelan - terapia składa się z dwóch etapów. Najpierw przeprowadza się zabieg w gabinecie, a następnie pacjent sam pielęgnuje skórę w domu preparatami w zestawie Home Pack tj. kremem Cosmelan 2, kremem Melan Recovery oraz krem Melan 130+, według zaleceń które otrzymuje po zabiegu.

Terapia nie powinna być przerywana lecz trwać zgodnie z harmonogramem ustalonym podczas zabiegu w gabinecie. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte.

Skóra po zabiegu

W pierwszych dniach po zabiegu skóra może ulec zaczerwienieniu. Jest to reakcja jak najbardziej normalna. Może być również obserwowane uczucie napięcia i pieczenia.

Stopień zanikania plam
Choć przebarwienia mogą zniknąć, nie gwarantuje to całkowitego ich usunięcia. Jeśli leczenie preparatem Cosmelan® zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa.

Główne wskazania: Przeciwwskazania:
Ważne: Ochrona przeciwsłoneczna

Pacjent powinien stosować krem z wysokim filtrem słonecznym. Zestaw preparatów do pielęgnacji domowej który otrzymasz do zabiegu zawiera preparat, który zapewnia wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej.

Po zabiegu, do domu otrzymasz:

Preparaty Cosmelan® zestaw produktów do pielęgnacji domowej (Home Pack) wraz z informacją jak je stosować:

cosmelan twarz

Zabieg Cosmelan (twarz) z pełną kuracją domową: 1499zł*  
Zabieg na obszar twarzy
cena zawiera konsultację przed zabiegiem oraz pełny zestaw preparatów do domu (krem Cosmelan 2, Melan Recovery oraz Melan 130+)
Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.

* Zapisz się na zabieg konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.

Zapisz się na zabieg online w promocyjnej cenie:
sprawdź dostępne terminy online
lub zadzwoń
22 622 45 66 lub 22 622 45 67Zobacz też zabieg DERMAMELANWydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//cosmelan.html