Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii HIFU

Nieoperacyjny lifting, poprawa napięcia skóry

Ulverin - zakres działania

HIFU (urządzenia Ulverin/Ulthera/Ultraformer) - Zabieg wykorzystujący intensywne działanie fal ultradźwiękowych. Jest to metoda będąca nieinwazyjnym liftingiem twarzy, szyi, dekoltu. Stosuje się ją także przy opadających powiekach i/lub nadmiarze skóry na różnych partiach ciała. Zabieg ten nie wyłącza osoby z codziennej aktywności, nie wymaga tez rekonwalescencji. Oddziałuje na głęboko usytuowane komórki skóry, wyzwalając naturalną odpowiedź organizmu, która skutkuje odnową kolagenu. Jest to doskonała metoda do walki z oznakami starzenia skóry, jak również spowalniająca naturalny proces starzenia komórek.

Zakres działania HIFU (urządzeniem Ulverin)

Technologia HIFU umożliwia dotarcie do głęboko położonych tkanek bez naruszania ciągłości naskórka. Zabiegi HIFU z wykorzystaniem urządzenia ULVERIN umożliwiają działanie nie tylko na kolagen i elastynę lecz również tkankę włóknisto-mięśniową. Możliwości jakie daje technologia HIFU z wykorzystaniem urządzenia Ulverin dawał do tej pory jedynie lifting chirurgiczny.

Efekty nieinwazyjnych zabiegów technologią HIFU

Hifu
  • Napięcie wiotkiej skóry
  • Poprawa elastyczności skóry
  • Przeciwdziałanie utracie jędrności oraz profilaktyka starzenia skóry
  • Poprawa owalu twarzy
  • Odmłodzenie szyi, dekoltu
  • Redukcja podwójnego podbródka
  • Redukcja zmarszczek

Na jakie okolice można wykonać zabieg HIFU?

Zabiegi urządzeniami HIFU stosuje się w różnych problemach i na różne partie ciała. Korzystając z różnych głowic dostosowanych do problemu pacjenta można wykonać zabiegi liftingujące np. na obszar: twarzy (do linii żuchwy), podbródek, szyi, dekoltu.

Korzystając z głowic o większej głębokości działania wykonuje się zabiegi na ciało np.: ramiona, brzuch, pośladki, uda, kolana.

Czy zabieg HIFU można wykonywać latem?

W odróżnieniu od zabiegów laserowych, w przypadku HIFU nie występuje przerwanie ciągłości naskórka. Technologia HIFU działa pod powierzchnią skóry na precyzyjnej głębokości zależnej od wykorzystanej głowicy. Inną głębokość stosuje się w zabiegach na ciało gdzie działamy na tkankę tłuszczową, płycej działamy w przypadku zabiegów na twarz. W obu przypadkach jednak, HIFU działa pod powierzchnią skóry nie naruszając jej z zewnątrz. Dzięki temu rekonwalescencja nie wymaga takich środków ostrożności jak w przypadku laserów gdzie bezwzględnie należy chronić skórę po zabiegu przed ekspozycją UV.

Z tego powodu, zabiegi technologią HIFU można bezpiecznie wykonywać latem.

Czy zabieg jest bolesny?

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń wysokiej jakości, z precyzyjnie dobranymi głowicami a także indywidualnie dobranymi parametrami pracy, zabieg nie jest bolesny. Parametry są dostosowywane w trakcie trwania zabiegu tak aby maksymalizować efekty zabiegu przy jednoczesnym uniknięciu bólu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg HIFU?

Tak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, nie istnieją ścisłe wytyczne w jakim wieku powinno wykonywać się zabiegi. Zastosowanie różnych głowic jak i różnych parametrów pracy sprawia, że zabieg można wykonać w przypadku bardzo szerokiego spektrum problemów estetycznych. Zabieg HIFU może okazać się właściwym zarówno dla osoby o pierwszych oznakach starzenia jak i w przypadku większych problemów.

Zabieg działa na głębsze tkanki pozostawiając naskórek nietknięty, to sprawia, że rekonwalescencja jest krótka a powrót do codziennych zajęć jest szybki. Jeśli aktywność zawodowa nie pozwala na skorzystanie z zabiegów laserowych, warto zainteresować się HIFU.

Czy zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Tego dowiesz się na konsultacji, której koszt wliczony jest w cenę zabiegu. Jeśli wystąpią przeciwwskazania do wykonania zabiegu, możemy zalecić inne zabiegi. Nie musisz decydować się na zabieg od razu, zapraszamy na konsultację!

Aktualna oferta promocyjna*

nieoperacyjny lifting twarzy

Lifting HIFU zabieg na twarz (do linii żuchwy) 1290zł* zamiast 1899zł

Umów się online»

nieoperacyjny lifting twarzy

Lifting HIFU zabieg na twarz i podbródek 1550zł* zamiast 2999zł

Umów się online»

nieoperacyjny lifting twarzy

Lifting HIFU zabieg na policzki 899zł* zamiast 1299zł

Umów się online»

nieoperacyjny lifting szyi

Lifting HIFU zabieg na szyję 999zł* zamiast 1899zł

Umów się online»

nieoperacyjny lifting twarzy

Lifting HIFU zabieg na podbródek - napięcie wiotkiej skóry 699zł* zamiast 1299zł

Umów się online»

nieoperacyjny lifting twarzy

Lifting HIFU zabieg na podbródek - napięcie wiotkiej skóry i redukcja podwójnego podbródka 999zł* zamiast 1490zł

Umów się online»

* Oferta ważna do . Umów się już dziś aby skorzystać z obniżonej ceny, data zabiegu może być późniejsza.

Zadzwoń teraz
22 622 45 66 lub 22 622 45 67
i zapisz się na zabieg w promocyjnej cenie
Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.

Zobacz ceny zabiegów HIFU na inne okolice

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//hifu.html