Zabiegi laserem frakcyjnym CO2


Laser frakcyjny CO2

+likwiduje zmarszczki i napina skórę
+redukuje blizny potrądzikowe
+redukuje przebarwienia

 


Laser frakcyjny co2

Promocyjna cena zabiegu:
Zabieg laserem frakcyjnym co2 na obszar twarzy
wraz z konsultacją przed zabiegiem 1299zł* zamiast 1700zł
 

wyrównanie powierzchni skóry, redukcja przebarwień, poprawa napięcia skóry, redukcja blizn

Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.

Laser frakcyjny co2

Zabieg laserem frakcyjnym co2 na obszar twarzy oraz szyi
wraz z konsultacją przed zabiegiem 1699zł* zamiast 2200zł
 

wyrównanie powierzchni skóry, redukcja przebarwień, poprawa napięcia skóry, redukcja blizn

Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.

* Zapisz się na zabieg konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.


Efekty zabiegu

Lasery wykorzystywane są w medycynie estetycznej od wielu lat, to jedna z najbardziej efektywnych technologii stosowanych w odmładzaniu, redukcji przebarwień, leczeniu blizn, redukcji blizn potrądzikowych i innych defektów na powierzchni skóry.

Intensywny zabieg laserowy wiązał się jednak z długim okresem rekonwalescencji. W celu skrócenia tego okresu rekonwalescencji laser zyskał technologię frakcyjną polegającą na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikro wiązek, o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji, działających bardziej równomiernie, a jednocześnie mniej inwazyjnie.

Jesteś zainteresowana/y tym zabiegiem?    TAK

Wpisz swój numer telefonu: nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie.

« jednak nie     DALEJ »

Energia lasera jest dostarczana wybiórczo kształt i wielkość do wyboru w postaci siatki „nakłuć” które tworząc wzór na skórze wywołują powstanie mikroskopijnych stref termalnych, jednocześnie pozostawione są „pomosty” nienaruszonej skóry co przyspiesza proces gojenia.

Zastosowanie unikatowych rozwiązań i najnowocześniejszej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych dostępnych metod w medycynie estetycznej.

Lasery frakcyjne co2 to najbardziej wszechstronne urządzenia wykorzystawane w medycynie estetycznej. Są to również najbardziej efektywne maszyny gwarantujące znakomite rezultaty zabiegów. Laser frakcyjny co2 oferuje szeroki zakres zastosowań m. in.:

 • Odmładzanie skóry twarzy i szyi

  Poprzez kontrolowane, doskonale precyzyjne miejscowe oparzenie skóry oddziałujemy na kolagen. Powodujemy przebudowę struktury skóry. Stare komórki zostają zastąpione nowymi. Efektem tego jest wyraźne odświeżenie, ujędrnienie, naciągnięcie skóry. Przebarwienia, drobne blizny, nierówności zmniejszają się lub całkowicie znikają.

 • Usuwanie blizn potrądzikowych

  Zabieg wyrównuje powierzchnię skóry zmniejszając widoczność blizn potrądzikowych. Drobniejsze zagłębienia zanikają, te głębsze wypłycają znacznie poprawiając wygląd skóry. Ponieważ blizny potrądzikowe z reguły są bardzo głębokie i do ich spłycenia potrzeba serii zabiegów. Po każdym widoczny jest postępujący efekt.

 • Likwidacja przebarwień

  Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego co2 okazały się znakomitą techniką redukcji przebarwień. Zabieg redukuje plamy i przebarwienia różnego pochodzenia, wyrównuje koloryt skóry.

Laser frakcyjny co2 stosujemy również do:

 • Usuwanie rozstępów

  Po ciąży i gwałtownych zmianach wagi powstają rozstępy. Po każdym zabiegu laserem frakcyjnym CO2 zmniejsza się różnica w strukturze skóry i kolorycie znacznie zmniejszając ich widoczność i poprawiając wygląd.

 • Odmładzanie rąk

  Skóra rąk starzeje się, staje się wiotka, pomarszczona i powstają liczne przebarwienia. Poprawa jej wyglądu jest trudna. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest doskonałym sposobem na redukcję przebarwień, wygładzenie i zmniejszenie siatki drobnych zmarszczek.

 • Usuwanie blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych

  Przeprowadzamy zabiegi na bliznach po operacji brzucha, biustu, bioder, kolan, tarczycy, laparoskopii i innych. Pierwszym efektem jest wyrównanie powierzchni.


Zabieg laserem frakcyjnym co2 dzięki działaniu zarówno liftingującemu jak i redukującemu przebarwienia uzyskuje wysoką efektywność jako zabieg odmładzający.

Jakie są efekty zabiegu?

Pierwsze efekty tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 7-14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 do 6 miesięcy po zabiegu i w tym okresie z każdym dniem kondycja skóry się poprawia. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w serii.

Bezpieczeństwo

Zabiegi laserami frakcyjnymi są zabiegami bardzo bezpiecznymi. Technologia frakcyjna opiera się na wykorzystaniu mikorowiązek lasera. W trakcie zabiegu, w jednej chwili laser działa na skórę nie w jednym ale nawet w 400 mikroskopijnych punktach w obszarze o wielkości 2 na 2 centymetry. Działanie lasera, jako że jest punktowe, zapewnia wysoką efektywność zabiegu przy jednoczesnym minimalnym czasie rekonwalescencji.

Laser frakcyjny co2

Promocyjna cena zabiegu:
Zabieg laserem frakcyjnym co2 na obszar twarzy
wraz z konsultacją przed zabiegiem 1299zł*
 

wyrównanie powierzchni skóry, redukcja przebarwień, poprawa napięcia skóry, redukcja blizn

* Zapisz się na zabieg konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.


Masz wątpliwości czy zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Zadzwoń i umów się na konsultację u specjalisty, który dobierze właściwy wariant zabiegowy do Twoich potrzeb oraz kondycji skóry. Nie musisz decydować się na zabieg od razu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/laser_frakcyjny.html