Instytut Medycyny Estetycznej

Pl. Konstytucji 6/55
(wejście od ul. Pięknej)
00-550 Warszawa
Zobacz Instytut na mapie ↘

Zadzwoń i umów się na zabieg:
tel.: 22 622 45 66
tel.: 22 622 45 67
tel.: 509 657 660 (tylko połączenia głosowe)

Kontakt dla przedstawicieli medycznych przez » formularz «

Umów się na wizytę


Dojazd do Instytutu

Dojazd komunikacją miejską

Instytut Medycyny Estetycznej zlokalizowany jest w centrum Warszawy, w znakomicie skomunikowanym punkcie przy Pl. Konstytucji. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe (100 m) oraz stacja metra Politechnika (500 m).

Skorzystaj z wyszukiwarki połączeń Jakdojade aby znaleźć dogodne połączenie komunikacją miejską:

Wyznacz trasę z Jakdojadę »


Dojazd taksówką

W taksówce, jako miejsce docelowe podaj taksówkarzowi adres „Plac Konstytucji 6, brama od ulicy Pięknej”.

W aplikacjach korporacji TAXI, UBER, Bolt, Freenow itp. jako lokalizację docelową możesz wprowadzić "Instytut Medycyny Estetycznej" lub aby być dowiezionym pod samo wejście, skopiuj poniższy Plus Kod naszej lokalizacji.Po skopiowaniu kodu lokalizacji, przejdź do aplikacji i wklej skopiowany kod w pole 'Cel podróży'

Dojazd samochodem i parkowanie

Instytut Medycyny Estetycznej zlokalizowany jest w centrum Warszawy, w strefie płatnego parkowania. W okresach zwiększonego ruchu (np. wrzesień, grudzień), zachęcamy do skorzystania z transportu komunikacją lub taksówką ze względu na utrudnione parkowanie, szczególnie w godzinach popołudniowych.

Parking miejski na pl. Konstytucji

Jeśli zdecydujesz się przyjechać własnym samochodem zachęcamy do skorzystania z miejskiego parkingu na Pl. Konstytucji. Ze względu na wielkość parkingu i dużą rotację, w przypadku braku wolnych miejsc wystarczy zaczekać kilka-kilkanaście minut aby miejsca się zwolniły.

Jest to parking płatny zgodnie z zasadami płatności w strefie płatnego parkowania. Na parkingu znajdują się trzy parkomaty umożliwiające płatność bilonem lub kartami płatniczymi (a także poprzez aplikacje do parkowania np.: mobiParking itp.).

Wjazd na parking zlokalizowany jest od strony południowej, naprzeciwko Hotelu MDM.

Nawiguj przez Google »

Płatny parking podziemny na rogu ul. Kruczej i Pięknej

Około 250 metrów od Instytutu Medycyny Estetycznej, na rogu ul. Kruczej oraz Pięknej (Piękna 20, pod budynkiem Komisji Nadzoru Finansowego) znajduje się płatny parking podziemny dysponujący 120 miejscami postojowymi. Parking czynny jest 24h na dobę, umożliwia płatność gotówką lub kartą w kasie automatycznej a także, opcjonalnie rezerwację miejsca postojowego przez Internet. (aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji)

Wjazd na parking od ulicy Kruczej.

Nawiguj przez Google »


Wejście do Instytutu

Wejście do Instytutu Medycyny Estetycznej możliwe jest przez bramę od ulicy Pięknej (za salonem Goldenmark). Na prawo od bramy umieszczony jest nasz szyld.

Na domofonie wybierz numer lokalu 55 a następnie skieruj się do drugiej klatki schodowej (oznaczonej numerem IV). Instytut Medycyny Estetycznej zlokalizowany jest na wysokim I piętrze, do którego można dojechać windą w poziomu półpiętra.

Instytut Medycyny Estetycznej na mapie
Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//kontakt.html