Zamykanie naczynek,
redukcja rumienia oraz trądziku różowatego

Laser diodowy do zamykania naczynek

Pękające naczynka zwane również pajączkami to rozszerzone naczynia włosowate, które widoczne są poprzez naskórek powodując defekt estetyczny. Pojedyncze pajączki pojawiające się na twarzy z czasem zaczynają tworzyć sieć popękanych naczyń stając się wyraźnie widocznymi i powodującymi poważny dyskomfort. Przyczyny problemu są różne, są to zarówno predyspozycje genetyczne jak i czynniki zewnętrzne.

Zabieg zamykania naczynek wykonywany jest laserem diodowym. Zamknięcie naczynek wymaga serii impulsów lasera diodowego. Laser diodowy jest to niezwykle skuteczna metoda usuwania rozszerzonych naczynek. Celem działania światła laserowego w leczeniu zmian naczyniowych jest hemoglobina. Po absorpcji energii przez hemoglobinę dochodzi do miejscowego podwyższenia temperatury w obrębie naczyń krwionośnych. Końcowym efektem tego zjawiska jest zmniejszenie średnicy naczynia z następowym zamknięciem jego światła.

Usuwanie naczynek laserem

Najnowocześniejsza technologia laserowa radzi sobie znakomicie z redukcją widocznych naczynek na twarzy. Laserowe usuwanie popękanych naczynek to zabieg bezinwazyjny i szybki. Zabieg na obszar całej twarzy trwa zwykle około 30 minut. Nie wymaga znieczulenia, nie jest bolesny, pacjent odczuwa jedynie niewielki dyskomfort. Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania.

Efekty zabiegu

W zależności od zaawansowania problemu oraz indywidualnej podatności na zabieg, problem może być zredukowany podczas nawet jednej wizyty, zwykle jednak zalecana jest seria kilku zabiegów. Zabieg redukuje skutki problemu jednak nie hamuje przyczyny powstawania popękanych naczynek, po zabiegu należy stosować się do zaleceń aby uniknąć nawrotu problemu.


zamykanie naczynek
Przed zabiegiem
usuwanie naczynek
Po zabiegu

Dlaczego nie warto zwlekać z zabiegiem?

Nie warto czekać z zabiegiem. Jeśli odwlekamy wykonanie zabiegu, problem się nasila a w następstwie również utrudnia efektywne wykonanie zabiegu. Im wcześniej wykonamy zabieg tym szybciej i lepsze efekty uzyskamy.

U osób z problemem pękających naczynek, zdarza się, że występuje inny uciążliwy problem – rumień. Dodatkowo zaniedbywanie problemu pękających naczynek doprowadzić może do wystąpienia trądziku różowatego. W przypadku występowania tych problemów, do zabiegu możemy włączyć dodatkowo IPL.

Jesteś zainteresowana/y tym zabiegiem?    TAK

Wpisz swój numer telefonu: nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie.

« jednak nie     DALEJ »

Zamykanie naczynek u kobiet i u mężczyzn

Problem pękających naczynek, rumienia a także trądziku różowatego występuje u obu płci. Zabieg laserowego usuwania naczynek na twarzy można wykonywać zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Zamykanie naczynek
Przed zabiegiem
Zamykanie naczynek laserem
Po zabiegu

Postępowanie po zabiegu

Zabieg nie wyłącza z normalnego funkcjonowania, skóra po zabiegu jest lekko podrażniona jednak nie jest to szczególnie widoczne. Już następnego dnia można zastosować normalny makijaż. Należy postępować zgodnie z zaleceniami uzyskanymi na konsultacji aby przeciwdziałać nawrotom problemu. Przeciwwskazania do zabiegu są podobne jak w przypadku innych zabiegów laserowych, zapraszamy na konsultację.


zamykanie naczynek laserem

Zabieg przeciw rumieniowi IPL - cała twarz 499zł*

zamykanie naczynek laserem

Zamykanie naczynek laserem diodowym na całą twarz 400zł*

Umów się online »

zamykanie naczynek laserem

Zabieg na rumień, trądzik różowaty oraz naczynka na obszar twarzy
laserem diodowym oraz IPL 600zł*


Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zamykanie_naczynek.html