Medyczna elektroporacja igłowa

zabieg liftingujący

Medyczna elektroporacja igłowa
Seria zabiegów
Zabieg wykorzystuje połączenie dwóch technologii:
 • Wprowadzania składników aktywnych wgłąb skóry z pominięciem bariery naskórkowej wykorzystując sterylne, jednorazowe głowice z mikroigłami
 • Elektroporację zwiększającą absorbcję składników aktywnych

Medyczna elektroporacja igłowa to terapia, stworzona specjalnie po to aby uzyskać widoczne efekty odmłodzenia działając na głebokie warstwy skóry. Zabieg jest niskoinwazyjny, nie wymaga długiej rekonwalescencji, jednocześnie pobudzając naturalne procesy gojenia się skóry.

Medyczna elektroporacja igłowa

Główną zaletą zabiegu jest bezpośrednie działanie na włókna kolagenowe oraz stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu. Dzięki połączeniu tego zjawiska z możliwością wprowadzania w głąb skóry składników aktywnych zawartych w mezokoktajlach uzyskujemy wyraźny efekt napięcia skóry, poprawienia jędrności i intensywnego nawilżenia.

Wykorzystanie technologii elektroporacji zapewnia maksymalizację absorbcji składników aktywnych przez tkanki. Działanie takie jest bardziej efektywne niż w przypadku zabiegów mezoterapii igłowej a także mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem urządzeń typu Dermapen.

Zalety zabiegu medycznej elektroporacji igłowej

 • Wspieranie procesu tworzenia kolagenu
 • Ujędrnienie skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Rozjaśnienie skóry oraz przywrócenie blasku
 • Redukcja roszerzonych porów
 • Stymulacja porostu włosów - w zabiegach na skórę głowy

Oferowany w Instytucie zabieg medycznej elektroporacji igłowej jest zabiegiem kompleksowym. Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem specjalnego urządzenia wykorzystującego jednocześnie korzyści płynące z dwóch technologii. Medyczna elektroporacja igłowa jest jednym z najnowoczesniejszych zabiegów łączącym zalety zabiegów mezoterapii igłowej, mikroigłowej oraz elektroporacji.

Zabieg stymuluje i pobudza wszystkie warstwy skóry. Głębokość wnikania preparatu zwiększa się wielokrotnie jak również skuteczność zabiegu jest zwiększona poprzez maksymalizację absorbcji pod wpływem działania elektroporacji. Składniki aktywne preparatu wnikają bardzo głęboko powodując nawilżenie głębszych warstw skóry oraz biorewitalizację skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg elektroporacji igłowej

Zabieg jest skierowany do osób, które nie chcą korzystać z chirurgii plastycznej, a jednocześnie zależy im na widocznych efektach poprawy jakości skóry, wygładzenia.

Chociaż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do wykonania zabiegu najczęściej medycznej elektroporacji igłowej poddawani są pacjenci co najmniej po 25-tym roku życia. Zabieg medycznej elektroporacji igłowej zalecany jest osobom, które chcą zlikwidować zmarszczki mimiczne, a przede wszystkim powstające wokół oczu.

Intensywność zabiegu i rekonwalescencja

Dzięki zastosowaniu najcieńszych na rynku igieł 33G okres rekonwalescencji jest minimalny. Dzięki zastosowaniu pionowych wkłuć zabieg mniej podrażnia skórę. Urządzenie zapewnia możliwość działania na różną głebokość skóry w zależności od obszaru oraz pożadanej intensywności zabiegu poprzez regulację zarówno głebokości wkłuć jak i dostarczanej energii.

Odczucia i reakcja skóry po zabiegu

W trakcie zabiegu jak również przez kilka godzin po jego wykonaniu, widoczne jest zaczerwienienie skóry, na różnych obszarach twarzy może być bardziej lub mniej nasilone. Skóra przez kilka godzin jest bardziej wrażliwa, np. na dotyk, odczuwalne jest delikatne rozgrzanie skóry.

Zabieg nie wyłącza osoby z normalnego funkcjonowania. Następnego dnia po zabiegu można stosować makijaż.

Pełne bezpieczeństwo zabiegu

W każdym zabiegu wykorzystywane są jednorazowe, sterylne, medyczne głowice zabiegowe gwarantujące pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Efekty po zabiegu

Efekty dzielą się na te, które obserwujemy od razu po zabiegu i są one związanie z głęboką penetracją zastosowanych preparatów, które silnie napinają i/lub nawilżają skórę. Jednocześnie zwiększa się mikrokrążenie w skórze, co powoduje zwiększenie jej sprężystości i witalności.

Efekty związane z przebudową kolagenu, na którą bezpośredni wpływ ma zastosowanie medycznej elektroporacji igłowej pojawiają się po ok. 3-4 tygodniach od zabiegu.

Medyczna elektroporacja igłowa na twarz

Medyczna elektroporacja igłowa + napinająca ampułka Stretchcare - zabieg antiageing na twarz: 13001090zł*

Medyczna elektroporacja igłowa na twarz

Medyczna elektroporacja igłowa + ampułkostrzykawka czystego, nieusieciowanego kwasu hialuronowego Perfectskin Plus - zabieg antiageing na twarz: 13001090zł*

*Oferta ważna do

Zobacz ceny zabiegówMedyczna elektroporacja igłowa

zabieg na skórę głowy - przeciw wypadaniu włosów

Medyczna elektroporacja igłowa na skórę głowy

Zabieg medycznej elektroporacjii igłowej może być stosowany na skórę głowy w celu pobudzenia mieszków włosowych i stymulacji porostu włosów. W zabiegach takich wykorzystuje się preparaty hamujące wypadanie włosów, które dzięki właściwościom regenerującym wzmacniają cebulki włosów. Najbardziej efektywne preparaty oprócz formuły witaminowej zawierają kompleksy peptydowe.

Medyczna elektroporacja igłowa + koktajl peptydowy Dermaheal HL

Medyczna elektroporacja igłowa na skórę głowy

W zabiegach na skórę głowy, działanie medycznej elektroporacji igłowej wspierane jest specjalistycznymi preparatami hamującymi wypadanie włosów. Preparat Dermaheal HL, dzięki swoim właściwościom regenerującym wzmacnia cebulki włosa, sprawiając je grubszymi i gęściejszymi.

Preparat zawiera w słoim składzie aż 56 aktywnych składników:

 • 13 witamin
 • 24 aminokwasy
 • 5 minerałów
 • 4 koenzymy
 • 4 kwasy nukleinowe
 • 2 czynniki redukujące
 • 4 peptydy biomimetyczne

Swoją skuteczność opiera na kompleksie czterech peptydów biomimetycznych:

 • DECAPEPTIDE-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa
 • ACETYL DECAPEPTIDE-3: rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa
 • OLIGOPEPTIDE-24 (KERAMIN 1): Stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych
 • COPPER TRIPEPTIDE-1 (CG-PEPTYD MIEDZI): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

Zabieg efektywnie ogranicza utratę włosów i łysienie. Włosy i skóra głowy są odżywione oraz nawilżone. Zabieg medycznej elektroporacji igłowej z koktajlem peptydowym przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Medyczna elektroporacja igłowa na włosy

Medyczna elektroporacja igłowa zabieg na skórę głowy z peptydową ampułką Dermaheal HL 999699zł*

Medyczna elektroporacja igłowa na włosy

Medyczna elektroporacja igłowa zabieg na skórę głowy z peptydowym preparatem Dr Cyj Hair Filler 899zł*

*Oferta ważna do

Zobacz ceny zabiegów

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/elektroporacja-iglowa.html