Terapia odmładzająca skórę

Kompleksowe odmładzanie okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu

Kompleksowe odmładzanie okolicy oczu, w tym, opadającej powieki, twarzy, szyi i dekoltu to laserowy zabieg łączony, wykorzystujący kilka najbardziej efektywnych laserów stosowanych w medycynie estetycznej. Wszystkie zabiegi wchodzące w skład terapii wykonywane są w ciągu jednego dnia, podczas jednej wizyty.

Wskazania do zabiegu:
  • głębokie i drobne zmarszczk twarzy, okolic oczu oraz szyi i dekoltu
  • zwiotczenie skóry
  • utrata prawidłowego owalu twarzy
  • blizny potrądzikowe
  • przebarwienia

Odmładzanie twarzy i okolic oczu

Na twarz oraz okolice oczu (górna i dolna powieka, kurze łapki) stosujemy laser frakcyjny CO2. Zabieg powoduje, redukcje zmarszczek wokół oczu, wzrost napięcia skóry, redukcję opadającej powieki, jak również wyrównanie kolorytu, oraz zmniejszenie porów skórnych. W efekcie okolica oka jest całościowo odmłodzona, a skóra na twarzy jest lepiej napięta, sprężysta i zyskuje zdrowy koloryt.

Odmładzanie szyi, podbródka i dekoltu

Na szyje i podbródek oraz dekolt stosujemy laser frakcyjny Erbium Glass, który ma również działanie przeciwzmarszczkowe, oraz silnie stymuluje kolagen w głębszych obszarach tkanek. Dzięki temu redukujemy nadmiar luźniej skóry w obrębie szyi, zmniejszamy zmarszczki w okolicy dekoltu. Laser frakcyjny Erbium Glass ma także działanie zmniejszające zmiany pochodzenia naczyniowego, co w przypadku dekoltu często występuje. Zaczerwienienia, nierówności kolorytu typu zaróżowienie i drobne zmiany naczyniowe zostają usunięte, przy jednoczesnym silnym kondycjonowaniu skóry.


Kompleksowe odmładzanie okolicy oczu, w tym, opadającej powieki, twarzy, szyi i dekoltu 4500zł*

Umów się online »

*Oferta ważna do


Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/kompleksowe-odmladzanie.html