Zabieg na wzmocnienie włosów fototerapia + peptydy

Alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych - ekskluzywny zabieg pielęgnujący i wzmacniający włosy
Zabieg peptydowy na włosy

Ekskluzywny zabieg pielęgnujący i wzmacniający włosy z wykorzystaniem peptydowych preparatów oraz fototerapii lampą LED-PDT. Zabieg jest alternatywą dla intensywniejszych zabiegów iniekcyjnych, szczególnie polecany dla osób obawiających się, że zabiegi iniekcyjne mogą być dla nich bolesne.

W zabiegu korzystamy z fototerapii LED-PDT czyli całkowicie nieinwazyjnego naświetlania specjalistycznymi lampami z izolowaną długością fali, zastosowania specjalistycznej, peptydowej ampułki Dermaheal HL na wzmocnienie włosów oraz masażu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny a nawet może być uznany za relasujący. Rezulataty zabiegu to poprawa kondycji włosów i zahamowanie ich utraty.

zabieg na włosy

Odżywczy zabieg peptydowy na włosy Fototerapia LED-PDT + peptydy 600zł*

Umów się online »

Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.Sprawdź też inne zabiegi na skórę głowy

Dr Cyj Hair Filler na włosy »

Medyczna elektroporacja igłowa + koktajl peptydowy »


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//fototerapia-peptydy.html