Laserowy lifting powiek

laserowy lifting powiek
Madonna Lift

Madonna Lift - efekt podniesienia powiek

Jednym z nowszych zabiegów laserowych odmładzających okolice oczu jest nieoperacyjny lifting powiek (Madonna Lift). Zabieg wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego co2 (typu Fraxel Repair). Cały zabieg polega na odparowaniu powierzchniowych warstw skóry powiek oraz na podgrzaniu jej głębszych warstw w wyniku tego dochodzi do złuszczenia naskórka, przebudowy włókien kolagenowych oraz stymulacji skóry do tworzenia nowych włókien. Zabieg laserem frakcyjnym przebiega na podobnej zasadzie jak liftingi laserowe twarzy, jednak stosuje się go na powieki i okolice powiek wykorzystując specjalne, bezpieczne osłony na oczy.

Efektem laserowego liftingu powiek jest redukcja zmarszczek powiek górnych i dolnych, poprawa napięcia skóry, wygładzeniu powiek i skóry wokół oczu dzięki czemu zanikają zmarszczki okolic powiek, cienie pod oczami, wygładzeniu ulegają tzw. kurze łapki. Napięta skóra wokół oczu daje efekt podniesienia powiek jak przy użyciu skalpela, wyraźnie poprawia wygląd oczu.

Zabieg daje widoczne efekty poprawy kondycji skóry wokół oczu. Laserowy lifting powiek pozwala uzyskać znakomite rezultaty bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji i bez konieczności ponoszenia ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym.

Zabieg wykonywany jest z użyciem specjalistycznych osłon na oczy, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Moc lasera wykorzystywana w zabiegu ustalona jest na niskie dawki energii i powtarzana. Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, pacjent po zabiegu może normalnie funkcjonować.

Zastosowanie w zabiegu lasera frakcyjnego sprawia, że skóra pobudzona przez laser otoczona jest przez zdrową nienaruszoną tkankę. Dzięki otoczeniu zdrowej tkanki, skóra goi się znacznie szybciej.

Pełna rekonwalescencja po zabiegu zamyka się w okresie od 3 do 6 dni, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla uzyskania pożądanych efektów należy przeprowadzić zabieg w serii od 3 do 5 zabiegów.

Zobacz cennik zabiegu

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/laserowy_lifting_powiek_madonna_lift.html