Thermolifting mikroigłowy (Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa)

Zabieg poprawiający napięcie skóry, redukcja zmarszczek

Zabieg łączący w sobie działanie fal radiowych i mikronakłuwanie. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić jędrność skóry, sprawić by cera stała się pełna blasku.

Zabieg wykonujemy z różną intensywnością kierując się problemem i obszarem jego występowania. Stosowanie filtrów ochronnych wystarczy by zabieg wykonać bezpiecznie w okresie letnim.

Zabieg Themrolifitingu mikroigłowego (Radiofrekfencji Mikroigłowej) wyróżnia mniejszy dyskomfort niż w zabiegu Mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo intensywność i efektywność zabiegu jest większa, dzięki dodatkowemu działaniu fal radiowych.

Skuteczność tego zabiegu opiera się na bezpośrednim działaniu na skórę właściwą, bez wywołania długo utrzymującego się podrażnienia.

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Zabiegi z użyciem frakcyjnych fal radiowych są idealnym rozwiązaniem przy zabiegach: likwidacji zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry oraz poprawy jej napięcia poprzez punktową ablację i koagulację oraz objętościowe podniesienie temperatury tkanek skóry.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Termolifting igłowy

Sukces technologii „Subablacja” polega na odwróceniu przykładowego stożka – tutaj niewielkiej powierzchni ablacji towarzyszy duży obszar koagulacji i grzania objętościowego, którego powierzchnia rośnie wraz z głębokością działania!

Fale radiowe frakcyjne oddziaływując energią prądu RF pozwalają wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku.

Metoda frakcynych fal radiowych jest:

Frakcyjne fale radiowe bazując na technologiach Subablacji i SoftTip pozwalają wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne. Niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku – zabiegi nie powodują ryzyka wystąpienia przebarwień i innych efektów ubocznych związanych z zabiegami przy których wykorzystywane jest światło lasera.

Zauważalne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Następuje wzrost napięcia skóry oraz jej wygładzenie. Efekt kuracji jest rozłożony w czasie (narastają w ciągu 1-3 miesięcy po zabiegu) – wynika to z syntezy białka skóry, odnowy kolagenu i odbudowy komórkowej. Każdy kolejny zabieg znacznie poprawia gęstość skóry i nasila efekt liftingu.

Niezaprzeczalnym atutem zabiegu jest to, że istnieje możliwość dopasowania siły oddziaływania zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg można wykonywać na partiach ciała takich jak:

  • twarz,
  • szyja,
  • dekolt,
  • dłonie,
  • powieki górne i dolne,
  • miejsca objęte rozstępami i cellulitem,
  • obszary na których występuje wiotka skóra,
  • rozszerzone pory

Najczęściej jest ona wykonywana na obszarach skóry: twarzy, szyi, dekolt, brzuch, uda.

Fale radiowe działają jednocześnie na naskórek i głębokie warstwy skóry. Dzięki systematycznie przeprowadzanym zabiegom można:

Efekty thermoliftingu mikroigłowego RF:

Thermolifting mikroigłowy RF na obszar twarzy 899zł*

Umów się online»

Thermolifting mikroigłowy RF na obszar twarzy oraz okolic oczu 1199zł 999zł*

Umów się online»

* Oferta ważna do . Umów się już dziś aby skorzystać z obniżonej ceny, data zabiegu może być późniejsza.


Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.

Przeciwwskazania do zabiegu:Zobacz pełny cennik zabiegów RF


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//frakcyjne_rf.html