Medyczna elektroporacja igłowa

zabieg na skórę głowy - przeciw wypadaniu włosów

Wykorzystanie technologii elektroporacji zapewnia maksymalizację absorbcji składników aktywnych przez tkanki. Działanie takie jest bardziej efektywne niż w przypadku zabiegów mezoterapii igłowej a także mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem urządzeń typu Dermapen.

Zabieg stymuluje i pobudza wszystkie warstwy skóry. Głębokość wnikania preparatu zwiększa się wielokrotnie jak również skuteczność zabiegu jest zwiększona poprzez maksymalizację absorbcji pod wpływem działania elektroporacji. Składniki aktywne preparatu wnikają bardzo głęboko powodując działane na głębsze warstwy skóry głowy.


Zabieg wykorzystuje połączenie dwóch technologii:
Dla kogo przeznaczony jest zabieg elektroporacji igłowej

Zabieg jest skierowany do osób, które chcą uzyskać maksymalne rezultaty w hamowaniu wypadania włosów oraz stymulacji do wzrostu nowych włosów. Zabieg szczególnie polecany jest jako uzupełnienie iniekcyjnych terapii peptydowych np. Dr Cyj Hair Filler.

Intensywność zabiegu i rekonwalescencja

Dzięki zastosowaniu najcieńszych na rynku igieł 33G okres rekonwalescencji jest minimalny. Dzięki zastosowaniu pionowych wkłuć zabieg mniej podrażnia skórę. Urządzenie zapewnia możliwość działania na różną głebokość skóry w zależności od obszaru oraz pożadanej intensywności zabiegu poprzez regulację zarówno głebokości wkłuć jak i dostarczanej energii.

Odczucia i reakcja skóry po zabiegu

W trakcie zabiegu jak również przez kilka godzin po jego wykonaniu, widoczne jest zaczerwienienie skóry. Skóra przez kilka godzin jest bardziej wrażliwa, np. na dotyk, odczuwalne jest delikatne rozgrzanie skóry.

Zabieg nie wyłącza osoby z normalnego funkcjonowania. Następnego dnia po zabiegu można stosować makijaż.

Pełne bezpieczeństwo zabiegu

W każdym zabiegu wykorzystywane są jednorazowe, sterylne, medyczne głowice zabiegowe gwarantujące pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Medyczna elektroporacja igłowa na skórę głowy

Zabieg medycznej elektroporacjii igłowej może być stosowany na skórę głowy w celu pobudzenia mieszków włosowych i stymulacji porostu włosów. W zabiegach takich wykorzystuje się preparaty hamujące wypadanie włosów, które dzięki właściwościom regenerującym wzmacniają cebulki włosów. Najbardziej efektywne preparaty oprócz formuły witaminowej zawierają kompleksy peptydowe.

Medyczna elektroporacja igłowa + koktajl peptydowy Dermaheal HL

Medyczna elektroporacja igłowa na skórę głowy

W zabiegach na skórę głowy, działanie medycznej elektroporacji igłowej wspierane jest specjalistycznymi preparatami hamującymi wypadanie włosów. Preparat Dermaheal HL, dzięki swoim właściwościom regenerującym wzmacnia cebulki włosa, sprawiając je grubszymi i gęściejszymi.

Preparat zawiera w słoim składzie aż 56 aktywnych składników:

Swoją skuteczność opiera na kompleksie czterech peptydów biomimetycznych:

Zabieg efektywnie ogranicza utratę włosów i łysienie. Włosy i skóra głowy są odżywione oraz nawilżone. Zabieg medycznej elektroporacji igłowej z koktajlem peptydowym przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Medyczna elektroporacja igłowa na włosy

Medyczna elektroporacja igłowa zabieg na skórę głowy z peptydowym preparatem Dr Cyj Hair Filler 899zł*

Medyczna elektroporacja igłowa na włosy

Medyczna elektroporacja igłowa zabieg na skórę głowy z peptydową ampułką Dermaheal HL 999699zł*

Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//elektroporacja-iglowa-wlosy.html