Wytyczne bezpieczeństwa

Poznaj zasady bezpieczeństwa

Wytyczne dotyczące wykonywania zabiegów w trakcie epidemii SARS-CoV-2

Instytut Medycyny Estetycznej jest gabinetem w którym w związku z wykonywanymi zabiegami medycznymi, restrykcyjne procedury sanitarne są codziennością. W związku z wytycznymi ministerstwa, GIS oraz podwyższonym reżimem sanitarnym rozszerzamy nasze procedury o poniższe zasady, dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy o ich przestrzeganie:

  • Zapisy przyjmujemy wyłącznie telefonicznie oraz przez rezerwację on-line.
  • Poczekalnia jest wyłączona z użytku, prosimy o punktualność, w gabinecie może przebywać wyłącznie jeden, obsługiwany pacjent. Prosimy o stawianie się na umówioną wizytę bez osób towarzyszących.
  • Aby dostosować się do wytycznych musimy zapewnić większe odstępy między zabiegami innych pacjentów, prosimy o przestrzeganie terminów wizyt.
  • Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w przypadku chęci stawienia się na umówiony zabieg wcześniej lub później.
  • Jeśli masz objawy infekcji lub podwyższoną temperaturę przełóż wizytę na inny termin. Czynna infekcja lub antybiotykoterapia jest przeciwskazaniem do zabiegów nie tylko ze względu na możliwość rozprzestrzeniania się epidemii lecz również ze względu na Twoje bezpieczeństwo i efekty wykonanego zabiegu.
  • Jeśli chcesz ograniczyć kontakt z recepcją, możesz opłacić zabieg wcześniej poprzez płatność on-line (karta lub przelew). Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, poinformujemy Cię o możliwościach przy zapisie.
  • Gdy stawisz się na umówioną wizytę, pozostań w maseczce i poczekaj na instrukcje personelu.

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej
22 622 45 66 lub 22 622 45 67

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/covid-wytyczne.html