Lipoliza iniekcyjna

Redukcja lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to metoda wyszczuplania konkretnych partii ciała za pomocą preparatów mających na celu farmakologiczne, lokalne rozbicie tkanki tłuszczowej. Zabieg można wykonać na:

Lipoliza pozwala na eliminację depozytów tłuszczowych, bez ingerencji chirurgicznej. Najczęściej stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy - celem usunięcia tak zwanego drugiego podbródka - jak również w innych rejonach ciała, takich jak na przykład boczki, brzuch, pośladki, uda czy biodra. Ponadto lipoliza jest stosowana również w leczeniu tłuszczaków.

Kwalifikacja do zabiegu

Przed zabiegiem pierwszym krokiem jest przeprowadzenie konsultacji. Choć lipoliza uznawana jest za metodę bezpieczną, również w jej przypadku istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą uniemożliwić jej przeprowadzenie. Główne przeciwwskazania w tym przypadku to ciąża, karmienie piersią, infekcje skóry w miejscach, w których miałby zostać przeprowadzony zabieg, nadmierna otyłość, ciężkie choroby związane z krzepliwością krwi, zaburzenia miesiączkowania, padaczka oraz alergia na któryś ze składników podawanych w czasie terapii. Koszt konsultacji wliczony jest w cenę zabiegu, nie pobieramy dodatkowych opłat za konsultację.

Czas trwania zabiegu waha się zazwyczaj od trzydziestu do pięćdziesięciu minut. Liczba zabiegów koniecznych do przeprowadzenia zależy od grubości tkanki tłuszczowej w miejscu, z którego pragniemy ją wyeliminować. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonać serię zabiegów według zaleceń preparatu użytego do zabiegu.


Redukcja tkanki tłuszczowej na ciało

Zabieg Prostrolane Inner B

Usuwanie fałdy na brzuchu Lipolia iniekcyjna fałdę na brzuchu Prostrolane

Prostrolane Inner B - to najnowocześniejszy, medyczny, certyfikowany preparat do peptydowej terapii lipolitycznej.

Dzięki zastosoaniu opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania, preparat działa aktywnie przez około 2 tygodnie po zabiegu stopniowo uwalniając składniki aktywne. Kompleks czterech unikalnych peptydów zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.

Składniki aktywne: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11 oraz nieusieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 0,7%

Działanie preparatu Prostrolane Inner B:

Procedurę ostrzykiwania preparatem Prostrolane Inner B przeprowadzamy na znieczulonej wcześniej kremem skórze, co znacznie podnosi komfort zabiegu.

Zalecana seria zabiegów w odstępach dwutygodniowych


Zabieg peptydowy Prostrolane Inner B na boczki 899zł*
Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.


Zabieg peptydowy Prostrolane Inner B na brzuch 899zł*
Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.

* Zapisz się na zabieg/konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.

Zadzwoń teraz
22 622 45 66 lub 22 622 45 67
i zapisz się na zabieg w promocyjnej cenie
Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.
Jeśli chcesz skorzystać z serii zabiegów w obniżonej cenie, umów się na kolejne zabiegi a zagwarantujemy Ci cenę promocyjną.Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//lipoliza_iniekcyjna.html