Redukcja cellulitu Cellucare®

Mezoterapia igłowa przeciw cellulitowi

Mezoterapia igłowa jest niezwykle cenną metodą w walce z cellulitem. Zabieg mezoterapii igłowej pobudza ukrwienie, hamuje proces włóknienia tkanki łącznej oraz redukuje tkankę tłuszczową. Następuje wygładzenie skóry wraz z redukcją cellulitu. Preparat do mezoterapii iglowej na cellulit zawiera, DMAE, kofeinę oraz witaminy. Zwiększa się metabolizm tłuszczów.

Cellulit

Cellucare to preparat bogaty w składniki efektywnie zwalczające cellulit, poprawiające kondycje skóry, przeciwdziałające odkładaniu się lokalnej tkanki tłuszczowej. Kwas hialuronowy, kofeina i mikroelementy to trzy kluczowe składniki niezbędne w walce z problemem cellulitu.

Zabieg przeciw cellulitowi

Ostrzykiwanie preparatem Cellucare odbywa się metodą mezoterapii igłowej. Do zabiegu stosowane jest znieczulenie w kremie, które znacznie podnosi komfort zabiegu.
Preparat nie tylko działa redukująco w przypadku cellulitu, ale również mocno kondycjonuje skórę.

Zastosowanie:Mezoterapia igłowa ciało: tkanka tłuszczowa, napięcie, cellulit

Mezoterapia igłowa przeciw cellulitowi preparatem Revitacare Cellucare®
Zabieg na jedną okolicę (wybrane partie ud lub pośladki) z wykorzystaniem 4 ampułek Cellucare (4x5ml) 799zł*

Umów się online lub zadzwoń 226224566 lub 226224567 aby skorzystać z promocyjnej ceny.

* Zapisz się na zabieg/konsultację do aby skorzystać z promocyjnej ceny zabiegu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.

Zadzwoń teraz
22 622 45 66 lub 22 622 45 67
i zapisz się na zabieg w promocyjnej cenie
Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.
Jeśli chcesz skorzystać z serii zabiegów w obniżonej cenie, umów się na kolejne zabiegi a zagwarantujemy Ci cenę promocyjną.Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl//mezoterapia_cellucare.html