Lifting biustu - nieoperacyjny lifting piersi

nieoperacyjny lifting biustu
Lifting biustu

Kształt i rozmiar piersi zależy od predyspozycji genetycznych, jednak na ich wygląd wpływ maja również czynniki zewnętrzne. Wraz z wiekiem naturalny proces starzenia się skóry sprawia, że biust staje się mniej jędrny i traci swój pierwotny kształt. Działanie grawitacji, ciąża i okres laktacji, częste wahania wagi wpływają negatywnie na kształt biustu.

Podniesienie biustu

Rozwiązaniem pozwalającym na poprawę tego stanu i przywrócenie młodzieńczego wyglądu są zarówno zabiegi operacyjne jak i metody nieinwazyjne. Do jednej z najlepszych nieinwazyjnych metod zaliczamy lifting biustu nićmi liftingującymi PDO.

Lifting biustu z wykorzystaniem nici PDO to zabieg modelowania, który może przywrócić pierwotny kształt piersiom, poprawić ich jędrność i sprawić że będą wyglądać młodziej.

Zabieg polega na umiejscowieniu pod skórą, cienkich, rozpuszczalnych nici chirurgicznych. Nici te tworząc siatkę, oplatają je i nadają kształt piersiom. Nici rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę dzięki czemu powodują trwałą poprawę stanu skóry w okolicach implantacji.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, nie jest bolesny a proces rekonwalescencji jest krótki i mało uciążliwy. Przez kilka dni pacjentka może odczuwać obecność nici jednak uczucie to szybko mija.

Zobacz cennik zabiegu

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_biustu.html