Cellumaster®

lipoliza ultradźwiękowa +kriolipoliza + 4 ampułki Dermaheal LL 5ml

W celu zwiększenia efektów zabiegu aplikujemy pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl Deramheall LL. Zawarte w nim aktywne składniki: witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne , minerały, skutecznie redukują nagromadzone komórki tłuszczowe rozbijając tym samym cellulit. Preparat ma działanie detoksykujące i wygładzające dzięki czemu skóra staje się jędrna i napiętna. Wzmacnia elastyczność i poprawia jej kondycję.

Lipoliza ultradźwiękowa

Bezpieczna i bezbolesna metoda polegająca na rozbijaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kawitacji ultradźwiękowej. Rozbite komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte przez układ limfatyczny i naczyniowy nie naruszając tym samym otaczających narządów. Komórki tłuszczowe transportowane zostają do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. Emitowane promienie podczerwone wpływają na wzrost temperatury przyspieszając tym samym metabolizm. Dzięki temu wzmocniona zostaje elastyczność skóry oraz zwiększona redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich obszarów jak: uda, pośladki talia, biodra i ramiona.

Kriolipoliza

Zabieg polegający na bezbolesnym i nieinwazyjnym usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej wykorzystując metodę zamrażania. Komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą zawierają obfite ilości nasyconych kwasów tłuszczowych, które pod wpływem działania niskich temperatur ulegają zniszczeniu. W konsekwencji mrożenia lipidy uwalniane są z komórek tłuszczowych, następnie transportowane przez układ limfatyczny, co powoduje ich eliminację i wydalanie z organizmu. Dzięki mniejszej wrażliwości na działanie niskich temperatur, naczynia krwionośne, nerwy obwodowe oraz komórki o mniejszej zawartości tłuszczu nie ulegają uszkodzeniu.

Zabieg Cellumaster: 499zł*  

*Oferta ważna do


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/cellumaster.html