Laserowy lifting twarzy PerfectSkinTrio® Vacuum

Lifting PerfectSkinTrio Vacuum
PerfectSkinTrio® Vacuum
Zabieg wykorzystuje trzy technologie:
  • Fotoodmładzanie laserem E-LIGHT
  • Laser frakcyjny ERBIUM GLASS 1550nm (typu Fraxel Restore)
  • Podciśnieniową radiofrekwencję mikroigłowa

Fotoodmładzanie E-LIGHT - to technika, która łączy w sobie działanie metody IPL oraz fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka. Technika ta stosowana jest w celu redukcji widocznych zmarszczek oraz w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczności skóry

Działanie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze strarzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Spektakularne efekty daje zaś w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice urządzenie to umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

Podciśnieniowa radiofrekwencja mikroigłowa to metoda łącząca jednoczesne działanie radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania z podciśnieniem. Całkowicie regulowany wybór głębokości penetracji powoduje możliwość przeprowadzenia zabiegu 3D na różnych płaszczyznach tkanki. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona. Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale i bezpieczny. Dzięki zastosowaniu tej techniki w połączeniu z laserem ELOS i laserem frakcyjnym erbowym możemy bardzo skutecznie likwidować blizny potrądzikowe, rozstępy oraz skutecznie odmładzać skórę.

Główne zastosowania:
  • usuwanie zwiotczenia skóry - lifting laserowy
  • spłycanie głębokich i drobnych zmarszczek
  • usuwanie zmian starczych
  • redukcja blizn - również potrądzikowych
  • rozjaśnienie przebarwień i zmian barwnikowych
  • redukcja rozszerzonych porów
  • redukcja rozstępów

Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz kolorytu skóry, bez powikłań. Pierwsze efekt tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 - 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w odstępach 6 - 8 tygodni.

Zobacz ceny zabiegu

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_perfectskin_trio_vacuum.html