Liftmaster®

Elektroporacja + kriolipoliza + 4 ampułki DMAE 5ml

Do zabiegu wykorzystujemy ampułki DMAE wywołujące efekt liftingu. Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zwiększa się napięcie i elastyczność skóry. Następuję znaczna poprawa i odżywienie skóry.

Elektroporacja

Nieinwazyjny system odmładzający i napinający skórę wykorzystujący zjawisko elektroporacji. Polega na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów, które wnikają w głąb skóry. Pod wpływem krótkotrwałego działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany w składnikach lipidowych błon komórkowych. Dzięki możliwości zmiany ich częstotliwości, długości i rodzaju możemy zastosować ją do konkretnego rodzaju skóry na poszczególną część ciała.

Zabieg pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek, cząsteczek preparatów kosmetycznych, które działają jeszcze po zakończeniu zabiegu. Dzięki większej przepuszczalności błon komórkowych następuje szybsze wydalanie produktów przemiany materii.

Kriolipoliza

Zabieg polegający na bezbolesnym i nieinwazyjnym usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej wykorzystując metodę zamrażania. Komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą zawierają obfite ilości nasyconych kwasów tłuszczowych, które pod wpływem działania niskich temperatur ulegają zniszczeniu. W konsekwencji mrożenia lipidy uwalniane są z komórek tłuszczowych, następnie transportowane przez układ limfatyczny, co powoduje ich eliminację i wydalanie z organizmu. Dzięki mniejszej wrażliwości na działanie niskich temperatur, naczynia krwionośne, nerwy obwodowe oraz komórki o mniejszej zawartości tłuszczu nie ulegają uszkodzeniu.

Zabieg Liftmaster: 499zł*  

*Oferta ważna do


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/liftmaster.html