Laserowy Lifting Twarzy

PerfectSkin®

Laserowy lifting twarzy i usuwanie przebarwień


Przed zabiegiem
Po zabiegu
W skład zabiegu wchodzi:
 • fotoodmładzanie
 • mezoterapia bezigłowa
 • fale radiowe typu Radiage
 • laser frakcyjny CO2

Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Osiągnięcie rezultatu, jakim jest odmłodzenie skóry, możliwe jest dzięki wpływowi na strukturę kolagenu. Poprzez wywołanie efektu termicznego kolagen ulega skróceniu, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Mezoterapia bezigłowa - rewitalizacja i witalizacja skóry to wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Proces ten odbywa się bez naruszania ciągłości naskórka, co zapewnia nieinwazyjny przebieg zabiegu. W celu nawilżenia i odmłodzenia skóry stosujemy odpowiednio dobrane preparaty, jak np. witamin C, witamina E, koenzym Q10, kawior, elastyna, kolagen.

Fale radiowe - technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Struktura skóry staje się bardziej spójna, odzyskuje sprężystość.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, pigmentacji, rozszerzonych porów, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu.

Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz kolorytu skóry, bez powikłań.
Pierwsze efekt tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 - 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w odstępach 6 - 8 tygodni.

Lifting twarzy PerfectSkin®: 3450zł 2000zł*
 

Lifting twarzy i szyi PerfectSkin®: 3950zł 2500zł*
 
Główne zastosowania:
 • usuwanie zwiotczenia skóry - lifting laserowy
 • spłycanie głębokich i drobnych zmarszczek
 • usuwanie zmian starczych
 • redukcja blizn - również potrądzikowych
 • rozjaśnienie przebarwień i zmian barwnikowych
 • redukcja rozszerzonych porów
 • redukcja rozstępów


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Przed zabiegiem
Po zabiegu

Zobacz Cennik Promocje - Liftingi Wolumetryczne


Zobacz również Promocje usuwania zmarszczek


*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_perfectskin.html