Laserowy lifting twarzy PerfectSkinTrio® Plus

Zabieg wykorzystuje trzy lasery:

Laser E-LIGHT
Laser frakcyjny ERBIUM szklany 1550mm – laser typu Fraxel Restore
Laser frakcyjny CO2 - laser typu Fraxel Repair

a także:

Madonna Lift - laserowy lifting powiek
Osocze bogatopłytkowe - Regeneris tzw. lifting wampirzy

Lifting laserem typu Fraxel Restore, Repair i E-LIGHT
PerfectSkinTrio® Plus
W skład zabiegu wchodzi:
 • fotoodmładzanie laser E-LIGHT
 • laser frakcyjny ERBIUM GLASS 1550nm (typu Fraxel Restore)
 • laser frakcyjny CO2 (typu Fraxel Repair)
 • laserowy lifting powiek Madonna Lift laserem frakcyjnym co2
 • Regeneris - maska z osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta
 • kosmetyki do pielęgnacji domowej

Fotoodmładzanie E-LIGHT - to technika, która łączy w sobie działanie metody IPL oraz fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka. Technika ta stosowana jest w celu redukcji widocznych zmarszczek oraz w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu.

Działanie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze strarzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 (typu Fraxel Repair) jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, pigmentacji, rozszerzonych porów, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu.

Jednym z nowszych zabiegów laserowych odmładzających okolice oczu jest nieoperacyjny lifting powiek (Madonna Lift). Zabieg wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego co2 (typu Fraxel Repair). Cały zabieg polega na odparowaniu powierzchniowych warstw skóry powiek oraz na podgrzaniu jej głębszych warstw w wyniku tego dochodzi do złuszczenia naskórka, przebudowy włókien kolagenowych oraz stymulacji skóry do tworzenia nowych włókien. Zabieg laserem frakcyjnym przebiega na podobnej zasadzie jak liftingi laserowe twarzy, jednak stosuje się go na powieki i okolice powiek wykorzystując specjalne, bezpieczne osłony na oczy.

Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe jest preparatem otrzymywanym z własnej krwi pacjenta w celu biostymulacji komórek skóry. Autologiczna terapia komórkowa wykorzystuje bogactwo czynników wzrostu zawartych w osoczu bogatopłytkowym oraz proces stymulacji mezenchymalnych komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry. Ponieważ wszystkie składniki osocza bogatopłytkowego są w 100% biokompatybilne, pochodzą bowiem z krwi pacjenta, ryzyko reakcji immunologicznej jest wyeliminowane. Zabieg wykorzystujący własną krew zwany jest również w mediach liftingiem wampirzym.

Główne zastosowania:
 • usuwanie zwiotczenia skóry - lifting laserowy
 • spłycanie głębokich i drobnych zmarszczek
 • usuwanie zmian starczych
 • redukcja blizn - również potrądzikowych
 • rozjaśnienie przebarwień i zmian barwnikowych
 • redukcja rozszerzonych porów
 • redukcja rozstępów

Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz kolorytu skóry, bez powikłań. Pierwsze efekt tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 - 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w odstępach 6 - 8 tygodni.

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinTrio® Plus: 5500zł*

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_perfectskin_trio_plus.html