Mezoterapia bezigłowa

doskonały zabieg przywracający skórze witalność

Mezoterapia bezigłowa umożliwia transport substancji aktywnych w głąb skóry. Proces ten zachodzi bez naruszenia ciągłości naskórka co zapewnia nieinwazyjny przebieg zabiegu.
W zależności od istniejących problemów preparaty aktywne dobierane są indywidualnie. Mogą to być witaminy A+E, C, E oraz multiwitamina poprawiające odżywienie skóry, Koenzym Q10, kawior oraz w celu dotlenienia i nawilżenia skóry. W przypadku skór przetłuszczających się regulujemy wydzielanie sebum przy pomocy kamfory oraz hamamelisu. W zależności od stosowanych preparatów zabieg mezoterapii bezigłowej dzielimy na wersje podstawową oraz luksusową. Aktywne ampułki regeneracyjne wprowadzane są za pomocą masażu manualnego.


Mezoterapia bezigłowa na twarz i szyję

Wersja podstawowa zawiera 6 indywidualnie dobranych ampułek wysokiej jakości, dzięki którym skóra odzyskuje swój naturalny blask.

Zabieg na twarz i szyję: 500zł*
 

Wersja luksusowa piera się na użyciu 6 wybranych ampułek na twarz i szyję oraz Maski Kryształowej DNA, RNA na twarz - uzyskujemy efekt zwiększonej jędrności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Zabieg zakończony jest zastosowaniem kremu z komórkami macierzystymi DNA, RNA.

Zabieg na twarz i szyję: 650zł*
 

Wersja luksusowa GOLD opiera się na użyciu 6 wybranych ampułek, a także Esencji z komórkami macierzystymi DNA, RNA na twarz i szyję oraz Maski Kryształowej DNA, RNA na twarz - uzyskujemy efekt zwiększonej jędrności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Zabieg zakończony jest zastosowaniem kremu z komórkami macierzystymi DNA, RNA.

Zabieg na twarz i szyję: 850zł*
 

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/mezoterapia_beziglowa.html