Fotoodmładzanie IPL


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem zaawansowanej technologii światła, łączący w sobie skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Fotoodmładzanie często łączy się z innymi dostępnymi metodami.


Fotoodmładzanie E-LIGHT


Przed zabiegiem
Po zabiegu

Technika, która łączy w sobie działanie metody IPL i fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka.
Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu.
Zabieg wykonywany jest na dowolnych partiach ciała (twarz, szyja, dekolt, ramiona, również zwiotczała skóra po porodzie - okolice brzucha).

Osiągnięcie rezultatu, jakim jest odmłodzenie skóry, możliwe jest dzięki wpływowi powyższej metody na strukturę kolagenu:
  • tworzymy nowe struktury kolagenu
  • poprzez wywołanie efektu termicznego włókna kolagenowe ulegają skróceniu, dzięki czemu stają się dla skóry "stabilniejszym rusztowaniem", powodując pogrubienie i naciągnięcie skóry

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/fotoodmladzanie_ipl_e-light.html