Laserowy lifting twarzy PerfectSkinPlus®

Laser frakcyjny ERBIUM szklany 1550mm – laser typu Fraxel Restore
Lifting laserem typu Fraxel Restore
PerfectSkinPlus®
W skład zabiegu wchodzi:
 • fotoodmładzanie
 • fale radiowe typu Radiage
 • mezoterapia bezigłowa
 • laser frakcyjny ERBIUM szklany 1550 mm (typu Fraxel Restore)

Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Osiągnięcie rezultatu, jakim jest odmłodzenie skóry, możliwe jest dzięki wpływowi na strukturę kolagenu. Poprzez wywołanie efektu termicznego kolagen ulega skróceniu, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Fale radiowe - technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Struktura skóry staje się bardziej spójna, odzyskuje sprężystość.

Mezoterapia bezigłowa - rewitalizacja i witalizacja skóry to wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Proces ten odbywa się bez naruszania ciągłości naskórka, co zapewnia nieinwazyjny przebieg zabiegu. W celu nawilżenia i odmłodzenia skóry stosujemy odpowiednio dobrane preparaty, jak np. witamin C, witamina E, koenzym Q10, kawior, elastyna, kolagen.

Działanie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze strarzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.


Główne zastosowania:
 • usuwanie zwiotczenia skóry - lifting laserowy
 • spłycanie głębokich i drobnych zmarszczek
 • usuwanie zmian starczych
 • redukcja blizn - również potrądzikowych
 • rozjaśnienie przebarwień i zmian barwnikowych
 • redukcja rozszerzonych porów
 • redukcja rozstępów

Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz kolorytu skóry, bez powikłań. Pierwsze efekt tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 - 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w odstępach 6 - 8 tygodni.

Lifting Twarzy PerfectSkinPlus®: 2000zł*

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus®: 2500zł*

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_perfectskin_plus.html