Lifting biustu - nieoperacyjny lifting piersi

Zabiegi na wiotką skórę piersi, rozstępy, brak jędrności

Podniesienie biustu lifting

Kształt i rozmiar piersi zależy od predyspozycji genetycznych, jednak na ich wygląd wpływ maja również czynniki zewnętrzne. Wraz z wiekiem naturalny proces starzenia się skóry sprawia, że biust staje się mniej jędrny i traci swój pierwotny kształt. Działanie grawitacji, ciąża i okres laktacji, częste wahania wagi wpływają negatywnie na kształt biustu.

Piersi mogą stracić jędrność i elastyczność na skutek utraty wagi, ciąży, karmienia piersią. Skóra na piersiach jest wyjątkowo delikatna i jednocześnie narażona na obciążenie, co skutkuje, z wiekiem zmniejszeniem jej elastyczności.

Warto dbać o tą okolicę jeszcze przed pojawieniem się któregoś z wymienionych wyżej problemów, jak również zastosować dobraną indywidualnie serię zabiegów, w przypadku kiedy już zaistniała potrzeba regeneracji skóry w tym obszarze.

Podniesienie biustu

W Instytucie Medycyny Estetycznej stosujemy różne metody poprawiające kondycje piersi poprzez redukcję zwiotczeń, napięcie, zwiększenie gęstości skóry. Do najbardziej skutecznych i najczęściej stosowanych zaliczamy:

  • Zabieg Perfectskin Trio czyli połączenie 3 laserów
  • Podciśnieniowa Radiofrekfencja Mikroigłowa 3D


PERFECTSKIN® TRIO na obszar biustu

Laserowy lifting piersi

Dla najlepszych rezultatów odbudowy kolagenu, poprawy jędrności i elastyczności w trakcie jednego zabiegu, w odpowiedniej kolejności stosujemy:

1. Fotoodmładzanie E-LIGHT - to technika, która łączy w sobie działanie metody IPL oraz fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka. Technika ta stosowana jest w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu.

2. Działanie lasera frakcyjnego Erbium Glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze starzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

3. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 (typu Fraxel Repair) jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu oraz wygładzenie i zwiększenie jej sprężystości.

Zabieg napinający trzema laserami Perfectskin Trio na obszar biustu 2990zł*  

*Oferta ważna doRadiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa Vacuum 3D

Lifting piersi Podciśnieniową radiofrekwencją mikroigłową

Zabieg który łączy w sobie podciśnienie, mikronakłuwanie oraz działanie fal radiowych.

Całkowicie regulowany wybór głębokości penetracji powoduje możliwość przeprowadzenia zabiegu 3D na różnych płaszczyznach tkanki. Mikronakłucia dostarczają wysoką energię RF poprzez umieszczenie mikroigieł w skórze właściwej. Dzięki wysokiej energii RF, fibroblasty stymulowane są do produkcji kolagenu, co powoduje redukcję rozstępów, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona. Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry. W podciśnieniowej radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale i bezpieczny. Dzięki zastosowaniu tej techniki możemy bardzo skutecznie odmładzać skórę, likwidować zwiotczenia.

Wykorzystanie urządzenia podciśnieniowego Vacuum umożliwia bardzo precyzyjne wykonanie zabiegu na obszarach, których nie można poddać zabiegom korzystając ze zwykłych urządzeń.

Radiofrekwencja mikroigłowa
czy podciśnieniowa radiofrekwencja mikroigłowa?

Czy radiofrekwencja i radiofrekwencja podciśnieniowa to ten sam zabieg? Nie, są to zabiegi wykorzystujące tą samą technologię jednak wykonywane urządzeniami innych klas. Zabieg podciśnieniowy to precyzyjny zabieg w pełni kontrolowany przez najnowocześniejszą technologię. Urządzenie samo precyzyjnie dociera do właściwego poziomu tkanek a zabieg jest bezpieczniejszy i efektywniejszy.

W czym lepszy jest zabieg podciśnieniowy
  • Jednorazowe, sterylne głowice zabiegowe z izolowanymi igłami z wykorzystaniem podciśnienia, zapewniają selektywne działanie na żądanej głębokości. Dzięki precyzyjnemu dotarciu 3D, mamy pewność, że włókna kolagenowe zostaną poddane właściwemu działaniu fali radiowej bez ryzyka uszkodzenia tkanek na powierzchni
  • Zmniejszenie uczucia dyskomfortu podczas wykonywania zabiegu dzięki zastosowaniu podciśnienia

Zabieg napinający Podciśnieniowa Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa 3D na obszar biustu 2990zł*  

*Oferta ważna do


Masz wątpliwości czy zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Zadzwoń i umów się na konsultację u specjalisty, który dobierze właściwy wariant zabiegowy do Twoich potrzeb oraz kondycji skóry. Koszt konsultacji w wysokości 150zł zostanie odliczony od kosztu zabiegu. Nie musisz decydować się na zabieg od razu. Zadzwoń 22 622 45 66 lub 22 622 45 67.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_biustu.html