Laserowy lifting twarzy PerfectSkinDuo®

Zabieg wykorzystuje dwa lasery:

Laser frakcyjny ERBIUM szklany 1550mm – laser typu Fraxel Restore
Laser frakcyjny CO2 - laser typu Fraxel Repair
Lifting laserami typu Fraxel Restore i Frxel Repair
PerfectSkinDuo®
W skład zabiegu wchodzi:
  • mezoterapia bezigłowa
  • laser frakcyjny erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore)
  • laser frakcyjny CO2 (typu Fraxel Repair)

Mezoterapia bezigłowa - rewitalizacja i witalizacja skóry to wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Proces ten odbywa się bez naruszania ciągłości naskórka, co zapewnia nieinwazyjny przebieg zabiegu. W celu nawilżenia i odmłodzenia skóry stosujemy odpowiednio dobrane preparaty, jak np. witamin C, witamina E, koenzym Q10, kawior, elastyna, kolagen.

Działanie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze strarzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 (typu Fraxel Repair) jest nieporównywalny z żadną z innych technologii. Stanowi jedno z najbardziej efektywnych i najbardziej wszechstronnych urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest zarówno poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, pigmentacji, rozszerzonych porów, jak również pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych struktur kolagenu.

Główne zastosowania:
  • usuwanie zwiotczenia skóry - lifting laserowy
  • spłycanie głębokich i drobnych zmarszczek
  • usuwanie zmian starczych
  • redukcja blizn - również potrądzikowych
  • rozjaśnienie przebarwień i zmian barwnikowych
  • redukcja rozszerzonych porów
  • redukcja rozstępów

Zabieg stanowi alternatywę dla liftingu chirurgicznego, dając dodatkowe korzyści poprawy kondycji oraz kolorytu skóry, bez powikłań. Pierwsze efekt tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 - 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów w odstępach 6 - 8 tygodni.

Lifting Twarzy PerfectSkinDuo®: 2000zł*

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinDuo®: 2500zł*

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lifting_perfectskin_duo.html