Promocja: Zabiegi na rozstępy

  • Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa
  • Laser frakcyjny CO2
  • Zabieg trzema laserami PerfectSkin® Trio
  • HIFU - Zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii

rozstępy warszawa

Promocyjna cena zabiegu ustalana jest na konsultacji  

Usuwanie blizn i rozstępów


Usuwanie rozstępów Warszawa
Przed zabiegiem
Usuwanie rozstępów
Po zabiegu

Blizna jest ostateczną formą gojenia rany. Może powstać na skutek urazu mechanicznego lub też zabiegu chirurgicznego. Blizna może występować w różnych postaciach w zależności od postępowania tuż po urazie. W przypadku gdy mamy do czynienia z bliznami nieestetycznie wyglądającymi możemy zastosować szereg metod, które pozwalają na skuteczną ich redukcje.
Najnowszym oraz najbardziej skutecznym narzędziem do walki z bliznami jest laser frakcyjny CO2. Leczenie wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od wielkości oraz rodzaju blizny. Laser frakcyjny CO2 powoduje "wypalanie" kolumn mikrouszkodzeń. Skutkiem tego jest proces zapalny, który pobudza skórę do przebudowy. Stopniowo blizny ulegają wygładzeniu i stają się mniej widoczne. Zabiegi powtarza się w odstępach 4-8 tygodni. W celu osiągnięcia szybszych rezultatów zabieg można wzmocnić, stosując w tym samym dniu mikrodermabrazję, fotoodmładzanie oraz rewitalizację.

Usuwanie blizn Warszawa
Przed zabiegiem
redukcja rozstępów
Po zabiegu


Usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe są problemem, który dotyka wielu ludzi. Niejednokrotnie są to młode osoby. W naszym instytucie dysponujemy wieloma metodami w celu ich redukcji.
Najnowszym oraz najbardziej skutecznym narzędziem do walki z bliznami potrądzikowymi jest laser frakcyjny CO2. Leczenie wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od głębokości zmian. Laser frakcyjny CO2 powoduje punktowe mikrouszkodzenia skóry, które otoczone są fragmentami nieuszkodzonej, zdrowej tkanki, co pozwala na szybką odnowę. Stopniowo blizny spłycają się i wygładza się struktura skóry. Zabiegi powtarza się w odstępach 4-8 tygodni. W celu osiągnięcia szybszych rezultatów zabieg można wzmocnić, stosując w tym samym dniu mikrodermabrazję, fotoodmładzanie oraz rewitalizację.

Usuwanie rozstępów Warszawa
Przed zabiegiem
Usuwanie rozstępów
Po zabiegu


Usuwanie rozstępów

Rozstęp jest formą blizny. Zmiany te występują najczęściej na skórze ud, brzucha, pośladków i piersi. Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych tworzących skórną strukturę. Przyczyny powstawania rozstępów to: czynniki hormonalne, leki sterydowe, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej. W momencie gdy rozstępy już się pojawią, trudno jest je całkowicie zlikwidować ale można w znacznym stopniu zmniejszyć ich rozmiar, wypukłość oraz estetykę.

W naszym instytucie dysponujemy szeregiem metod, które skutecznie pomagają pozbyć się nieestetycznie wyglądających rozstępów. Należą do nich rollcit, IPL, mikrodermabrazja, mezoterapia. Najnowszym i najbardziej skutecznym sposobem jest laser frakcyjny CO2. Działanie tego lasera polega na wykorzystaniu zjawiska frakcjonowanej fototermolizy, które polega na wytworzeniu siatki nakłuć (kolumn mikrouszkodzeń) w skórze. Powodując częściowe jej uszkodzenie, inicjuje proces zapalny. Tym samym skóra pobudzona jest do przebudowy. Stopniowo wygładza się jej struktura a rozstępy stają się mniej widoczne.
Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów należy przeprowadzić serię zabiegów.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

PerfectSkinTrio® R na rozstępy

Zabieg z użyciem trzech laserów PerfectSkinTrio® R to absolutna nowość w walce z rozstępami. Zabieg wykorzystuje technologie trzech laserów medycznych. Zabieg przebiega w podziale na trzy etapy: pierwszy etap polega na zastosowaniu działania światła IPL w połączeniu z falami radiowymi (E-LIGHT), w wyniku czego dochodzi do efektu termicznego.
Drugi etap to użycie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm, który obecnie jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z rozstępami. Następstwem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury i uelastycznienia. Ujędrnia i odmładza skórę, poprzez pobudzenie komórek do produkcji kolagenu. Trzeci etap to zastosowanie lasera frakcyjego CO2. Skuteczność lasera frakcyjnego CO2 polega na wykorzystaniu zjawiska frakcyjnej fototermolizy, które polega na wytworzeniu siatki nakłuć (kolumn mikrouszkodzeń) w skórze. Powodując częściowe jej uszkodzenie, przez co inicjowany jest proces zapalny. Tym samym skóra pobudzona jest do przebudowy.


Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/usuwanie_blizn_blizn_potradzikowych_redukcja_rozstepow.html