Depilacja laserowa

IPL, E-LIGHT, Nd:Yag oraz Laser diodowy 808nm typu Lightsheer


usuwanie owłosienia Warszawa
Przed zabiegiem
depilacja laserowa Warszawa
Po zabiegu

Depilacja laserowa pozwala na trwałą redukcję zbędnego owłosienia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod jak IPL z mrożeniem do minus 4 stopni C, jak również najnowsza technologia IPL połączona z falami radiowymi bipolar daje szersze spektrum możliwości usuwania trudnego owłosienia. Kliniczne badania przeprowadzone w Europie jednoznacznie wskazują, że technologia E-LIGHT (Electro-Optical-Synergy) łącząca energię światła IPL z falami radiowymi RF jest bardzo skutecznym tego typu urządzeniem do trwałej depilacji. Podczas zabiegu skóra jest schładzana przez głowicę urządzenia, chroniąc w ten sposób naskórek przed przegrzaniem. Dodatkowo posiadamy Laser diodowy 808nm typu Lightsheer jak również laser ND:YAG o mocy maksymalnej 533J dający dużo więcej możliwości.

Depilacja laserowa - Włosy mogą być usunięte tylko w fazie wzrostu, dlatego dla uzyskania satysfakcjonujących efektów terapii należy przeprowadzić serię zabiegów. Ich ilość jest uzależniona od koloru oraz grubości włosa. Najłatwiej poddają się depilacji grube, ciemne włosy. Już dziś możesz cieszyć się aksamitną, gładką skórą!


Depilacja laserowa

Specjalna oferta: 10% rabatu*
*przy wykupieniu depilacji laserowej na 4 okolice np. uda, łydki, bikini, pachy.

Depilacja laserowa
Przed zabiegiem
Usuwanie owłosienia
Po zabiegu

Depilacja laserowa - Skuteczność i bezpieczeństwo systemu IPL, IPL z falami radiowymi – E-LIGHT, Lasera ND:YAG oraz lasera diodowego potwierdzone są certyfikatami i badaniami uznanych klinik medycznych z całego świata.Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/usuwanie_owlosienia.html