Fotoodmładzanie dla mężczyzn


Zabieg fotoodmładzania przeprowadzany laserem IPL

Zabieg z wykorzystaniem zaawansowanej technologii światła, łączący w sobie skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry. Fotoodmładzanie często łączy się z innymi dostępnymi metodami. Zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów

Osiągnięcie rezultatu, jakim jest odmłodzenie skóry, możliwe jest dzięki wpływowi powyższej metody na strukturę kolagenu:
  • tworzymy nowe struktury kolagenu
  • poprzez wywołanie efektu termicznego włókna kolagenowe ulegają skróceniu, dzięki czemu stają się dla skóry "stabilniejszym rusztowaniem", powodując pogrubienie i naciągnięcie skóry

Zabieg laserem IPL: 200zł*  

*Oferta ważna do


Zabieg fotoodmładzania przeprowadzany laserem E-light

Technika, która łączy w sobie działanie metody IPL i fal radiowych. Połączenie tych dwóch metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka.

Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Zabieg wykonywany jest na dowolnych partiach ciała.

Zabieg laserem E-light: 300zł*  

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/dla_mezczyzn_fotoodmladzanie.html