Modelowanie sylwetki
Endermologia + fale radiowe

Endermologia to niezwykle skuteczna metoda przyspieszająca spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukująca cellulit. Modelowanie sylwetki i poprawę wyglądu skóry osiągamy dzięki oddziaływaniu na podskórną tkankę łączną oraz bezpośrednio na skórę. Metoda ta intensywnie i dogłębnie poprawia krążenie, niweluje obrzęki, oraz redukuje lokalną tkankę tłuszczową, wpływając tym samym na poprawę ogólnego samopoczucia.

Zabieg endermologii to oddziaływanie mechaniczne (specjalna głowica wyposażona w dwie obracające się rolki oraz podciśnienie) na tkankę tłuszczową, nawet tą odporną na gimnastykę. Efekt poprawy jakości skóry natomiast, to efekt działania na fibroblasty, produkujące kolagen i elastynę. Tkanki stają się elastyczne, zwiększa się ich sprężystość i jędrność.

Masaż jest bardzo komfortowy i przynosi uczucie lekkości niemal od razu od pierwszym zabiegu. Podczas zabiegu osoba poddająca się masażowi, ma na sobie specjalny bawełniany kostium, który zapewnia higienę, umożliwia wykonywanie płynnych ruchów zabiegowych, oraz zapewnia odpowiedni kontakt głowicy z tkanką, co ma ogromne znaczenie dla skuteczności zabiegu.

W Instytucie Medycyny Estetycznej łączymy zabieg endermologii całego ciała z użyciem fali radiowej na wybraną/problematyczną partię ciała (na przykład brzuch lub pośladki). Gwarantuje to maksymalną skuteczność zabiegu. Fala radiowa bipolarna zastosowana na ciało, potęguje działanie spalające tkankę tłuszczową, dotlenia skórę, stymuluje odbudowę i regenerację, co wpływa na zwiększenie napięcia skóry i efektywniejsze kształtowanie sylwetki.

Uwaga: zabieg endermologii wykonywany jest w specjalnym kostiumie. Do pierwszego zabiegu niezbędne jest zakup kostiumu, który chroni skórę przed urazami mechanicznymi i zapewnia możliwość efektywnego wykonania zabiegu. Koszt kostiumu 100 zł

Endermologia + focus RF

Endermologia + fale radiowe Focus RF - na ciało 600zł*

Umów się online »

Wielorazowy kostium do endermologii 100zł

Zarezerwuj Swój termin wizyty

Zarezerwuj termin wizyty w 3 prostych krokach i skorzystaj z promocyjnej ceny zabiegu. Wybierz pasujący Ci termin, wprowadź Swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i potwierdź poprawność danych. To wszystko, nie musisz opłacać wizyty wcześniej, za wizytę zapłacisz na miejscu (gotówką lub kartą). Twoja promocyjna cena zabiegu będzie przypisana do Twojego zapisu.* Oferta ważna do . Umów się już dziś.


Przeciwwskazania do zabiegu:
  • nowotwory
  • ciąża
  • okres karmienia piersią
  • stany zapalne organizmu oraz infekcje
  • zranienia i podrażnienia skóry w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • implanty w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • rozrusznik serca

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/endermologia.html