Wypełniacz + HIFU
Zabieg na tzw. chomiki, marionetki i poprawę owalu twarzy!

Zabieg łączony z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego oraz urządzenia HIFU
terapia łączona hifu i wypełniacz

Powstawanie chomików to efekt naturalnych procesów starzenia się organizmu. Po 35 roku życia skóra na twarzy zaczyna tracić swoją elastyczność i sprężystość, ulegając sile grawitacji. Z biegiem lat naturalny kontur twarzy coraz bardziej zanika; zanika również tkanka podskórna, a zwiotczała skóra wystaje poza linię żuchwy.

Linie marionetki to pionowe bruzdy biegnące od kącików ust do brody. Jest to jeden z pierwszych objawów starzenia się skóry, zauważany już przez młodych pacjentów. Głębokie i widoczne fałdy powstają na skutek zaniku kwasu hialuronowego w tkance a co za tym idzie utraty jej gęstości. Efekt „opadających ust” często jest również spowodowany wahaniem wagi pacjentów ale również niepełnym uzębieniem czy wadą zgryzu.

Na powyższe problemy i poprawę owalu twarzy oferujemy zabieg łączony z wykorzystaniem usieciowanego kwasy hialuronowego oraz urządzenia HIFU.

Korekcja bruzd brudkowo-wargowych "marionetek"

Zabieg polegający na spłyceniu bruzd brudkowo-wargowych (tzw. "marionetki") z ewentualnym uniesieniem kącików ust.

Remodelling konturu twarzy

Zabieg polegający na modelowaniu konturu twarzy w taki sposób, aby maksymalnie, optycznie zredukować objetność tzw. "chomików".

Zabieg na chomiki

Wypełniacz + HIFU - zabieg na okolice policzków, żuchwy i podbródka 2990zł

Terapia łączona: kwas hialuronowy + działanie HIFU (na okolice policzków, żuchwy i podbródka). Jest to alternatywa dla liftingu chirurgicznego oraz sposób na wspomaganie naturalnego procesu produkcji kolagenu i tym samym tworzenie „rusztowania” dla opadających tkanek. Zabieg wykonuje się jeden po drugim w czasie jednej wizyty.

Kwalifikację do zabiegu przeprowadza lekarz podczas konsultacji.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/hifu-terapia-laczona.html