IPL + Rollcit medyczny

alternatywa dla Fraxela

Przed zabiegiem
Po zabiegu

Tylko w naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle skuteczne zabiegi, z zastosowaniem metod: IPL + Rollcit medyczny, które silnie pobudzają skórę do regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych. Naświetlanie skóry IPL-em połączone z mikronakłuciami wywołanymi przez rollcit medyczny powoduje w skórze powstanie mikrouszkodzeń, dzięki czemu następuje szybka i skuteczna regeneracja.

IPL jest intensywnym źródłem światła, zaliczanym do rodziny laserów, chociaż laserem nie jest. Laser wytwarza wiązkę światła o jednej, określonej długości fali, IPL natomiast wytwarza całą gamę wiązek światła o różnej długości fali, które poprzez zastosowanie odpowiedniego filtra, działają na określoną głębokość, tym samym na odpowiedni problem. Odcinając długość fali poniżej 560 nm możemy zniwelować zmiany pigmentacyjne, pobudzić regenerację i odbudowę kolagenu, przez co skóra stanie się bardziej gładka, napięta, po prostu młodsza.
Rollcit natomiast, jest metodą, która w połączeniu z IPL- em stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla Fraxela bądź lasera frakcyjnego CO2, ponieważ poprzez spowodowanie w skórze mikrootworków (rollcit jest to wałeczek z małymi igiełkami), pobudza skórę do regeneracji, odbudowy kolagenu czyniąc ja piękniejszą i młodszą. Zabiegi z zastosowaniem powyższych metod doskonale sprawdzają się w terapii defektów występujących nie tylko na twarzy, również na całym ciele:
  • zmniejszaniu oznak starzenia skóry jakimi są: zmarszczki, przebarwienia, utrata napięcia, jędrności
  • redukcji blizn
  • redukcji rozstępów

Zabiegi z wykorzystaniem tych dwóch metod wykonujemy w serii, w skład, której wchodzą minimum cztery zabiegi, wykonywane co 2-3 tygodnie. Istnieje możliwość zakupu rollcitu kosmetycznego do stosowania samodzielnie w domu, co da mocniejszy efekt. Koszt zakupu rollcitu kosmetycznego: 300zł.

Zabieg IPL + Rollcit można połączyć z falami radiowymi. Fale radiowe stymulują włókna kolagenowe do odbudowy i regeneracji (wytwarzając w skórze ciepło, podgrzewają włókna kolagenowe, powodując ich obkurczenie, co daje efekt napięcia skóry), dodatkowo wzmacniając i wydłużając efekt zabiegu. Po użyciu fal radiowych, jeszcze przez około 6 miesięcy, stan skóry poprawia się.

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/ipl_rollcit.html