Lipolaser lipoliza laserowa

usuwanie tłuszczu, modelowanie sylwetki, usuwanie cellulitu
Laserowe odchudzanie
Lipolaser
Kontrolowane modelowanie sylwetki

Wiązka światła, która jest wysyłana przez laser trafia bezpośrednio do komórek tłuszczowych położonych tuż pod powierzchnią skóry. Lipolaser jest laserem zimnym w związku z czym nie uszkadza sąsiednich tkanek, w sposób kontrolowany redukuje komórki tłuszczowe zmniejsza ich zawartość i objętość. Zabieg wykorzystuje lipolizę laserową czyli rozbijanie komórek tłuszczowych przy pomocy światła lasera. Komórki tłuszczowe po rozbiciu usuwane są z organizmu zgodnie z naturalnym sposobem wydalania metabolitów.

W czasie trwania zabiegu wykorzystywany jest także laser biostymulujący, który jest umieszczany przy węzłach chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Dzięki temu następuje stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

Zabiegi z użyciem Lipolasera są całkowicie bezinwazyjne, nie wymagające rekonwalescencji. Najlepsze efekty przynoszą w połączeniu z zabiegami antycellulitowymi, ujędrniającymi (mezoterapia igłowa, kriolipoliza, lipoliza ultradzwiękowa). Czas trwania kuracji uzależniony jest od nasilenia problemu, kondycji skóry i prowadzonego trybu życia.

Sam zabieg jest bezbolesny, w trakcie działania lipolasera pacjent odczuwa jedynie ciepło w okolicy poddawanej zabiegowi.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • epilepsja,
  • choroby nowotworowe,
  • zioła i leki światłouczulające,
  • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu),
  • problemy dermatologiczne skóry,
  • choroby układu krążenia np. zakrzepica,
  • choroby autoimmunologiczne.

Zalecana ilość zabiegów 8 – 12 w odpowiednich odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu 20-60 minut.


Należy pamiętać żeby po zabiegu uzupełnić poziom płynów w organizmie. Partie poddawane zabiegowi powinno się dodatkowo masować między zabiegami. W celu podtrzymania efektu zabiegu po zakończeniu kuracji zaleca się wykonywanie tzw. zabiegów przypominających na 4-6 tygodni.

Lipolaser: zabieg dwa obszary 1000zł*  

*Oferta ważna doZobacz cennikWydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lipolaser.html