Lipoliza ultradźwiękowa / Liposukcja ultradźwiękowa

MODELOWANIE SYLWETKI

Rewolucyjny, absolutnie bezpieczny zabieg liposukcji ultradźwiękowej dostępny teraz w Instytucie Medycyny Estetycznej. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej powoduje efekty podobne o zabiegu chirurgicznego jednak jest to zabieg znacznie mniej inwazyjny. W liposukcji ultradźwiękowej nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry a zatem jest to zabieg bezpieczny i nie wiąże się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji. Jest to znakomity zabieg, dla osób które chcą wymodelować swoje ciało i pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc, w których redukcja tkanki tłuszczowej naturalnymi metodami wydaje się być nieskuteczna. Lipoliza ultradźwiękowa jest wykonywana metoda nieinwazyjną (bez naruszania integralności skóry) – komórki tłuszczowe rozbijane są przy pomocy ultradźwięków następnie usuwane są z organizmu w naturalny sposób. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów.

Zabieg

Zabieg rozbijania tkanki tłuszczowej trwa około godziny, w zależności od okolic, na jakie zabieg jest wykonywany. Zabieg wykonywany przy użyciu dwóch głowic, ultradźwiękowej i głowicy do krioterapii dla zwiększenia efektu. Dzięki temu uzyskuje się znacznie lepsze efekty niż przy samym rozbijaniu tłuszczów ultradźwiękami. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny, w niektórych przypadkach może pozostawić jedynie siniaki.

Efekty zabiegów
Liposukcja ultradźwiękowa
Lipoliza ultradźwiękowa

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów (6 zabiegów). Seria wykonanych zabiegów prowadzi do wyraźnego zmniejszenia obwodów wybranych partii ciała. Zabieg pozwala zredukować tkankę tłuszczową w miejscach, w których bardzo trudno się jej pozbyć metodami naturalnymi.

Zalecenia po zabiegu

W trakcie wykonywania serii zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu, zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych i wypijanie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie zaleceń dietetycznych ułatwi organizmowi wydalenie tłuszczu rozbitego w trakcie zabiegów liposukcji ultradźwiękowej. Najlepsze efekty uzyskuje się po około miesiącu po zakończeniu serii zabiegów.

Przeciwwskazania
  • przepuklina
  • cukrzyca
  • choroby nowotworowe
  • niewydolność nerek i wątroby
  • ciąża
  • rozrusznik serca i metalowe implanty
  • problemy endokrynologiczne

Lepsze efekty

Redukcja tkanki tłuszczowej przebiega zgodnie z naturalnym sposobem wydalania metabolitów. Aby polepszyć efekty zabiegu a także przyśpieszyć działanie zabiegu, stosuje się zabiegi łączone. W naszej klinice stosujemy połączenie liposukcji ultradźwiękowej z mezoterapią igłową.

Lipoliza ultradźwiękowa 300zł*

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/lipoliza_ultradzwiekowa.html