Mikrodermabrazja + Fotoodmładzanie IPL + fale radiowe


Mikrodermabrazja + Fotoodmładzanie IPL + fale radiowe biopolar + indywidualnie dobrane ampułki + maska
Mikrodermabrazja polega na łagodnym, w pełni kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Jest to zabieg wygładzający skórę i znacznie poprawiający jej wygląd. Mikrodermabrazja oczyszcza skórę z martwych komórek, pobudza jej odnowę oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych. Jest to bardzo dobry zabieg dla osób z problematyczną i zanieczyszczą skórą, z przebarwieniami oraz objawami starzenia się. Mikrodermabrazja odświeża i wygładza skórę, jak również pobudza jej regenerację.

Fotoodmładzanie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki, pomaga w likwidacji przebarwień, opóźnia proces starzenia się skóry.

Radiage polega na kontrolowanym przegrzaniu warstw skóry oraz tkanki podskórnej w celu inicjacji fizjologicznych procesów naprawczych. Przegrzanie tkanek skutkuje skróceniem istniejących włókien kolagenowych oraz zwiększeniem przepływu krwi. Widoczne jest to w postaci poprawy napięcia skóry oraz lekkiego zaczerwienienia. Następnie w reakcji na powstałe uszkodzenie kolagenu, dochodzi do aktywacji procesów regeneracyjnych, co prowadzi do pobudzenia produkcji i przebudowy kolagenu. Remodeling kolagenu trwa nieprzerwanie przez okres 1 - 6 miesięcy po zabiegu. Po wykonaniu mikrodermabrazji, fotoodmładzania IPL oraz fal radiowych biopolar na twarzy rozprowadzamy indywidualnie dobrane ampułki, a następnie wprowadzamy je przy pomocy ultradźwięków. Na zakończenie nakładamy maskę rewitalizująco-łagodzącą.

Twarz: 600zł
 

Twarz + szyja: 750zł
 

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_laczone_mikroderm_ipl_rf.html