Odmładzanie falami radiowymi typu THERMAGE + rewitalizacja


Odmładzanie falami radiowymi monopolar typu THERMAGE + rewitalizacja + maska kryształowa DNA&RNA. Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią do pielęgnacji ciała, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Zasada działania opiera się na wpływie tzw. radiofrekwencji (fal radiowych) na strukturę kolagenu. W wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach w skórze dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i zwiększenia poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna zwalczania wiotkości skóry, nie powodująca efektów ubocznych.

Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, przywrócenia skórze elastyczności, jędrności oraz młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała. Struktura skóry staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość.

Thermage podobnie jak Radiage wykorzystuje technologię częstotliwości fal radiowych do podgrzania głębokich warstw skóry. Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych monopolar typu Thermage jest mocniejszy od typu Radiage. Powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastową poprawę napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu. Po zabiegu falami typu Thermage wprowadzamy indywidualnie dobrane ampułki. Po rewitalizacji na twarz nakładamy maskę kryształową z DNA i RNA. Dzięki niej uzyskujemy efekt zwiększonej jędrności skóry oraz wygładzenie zmarszczek.

Twarz + szyja: 900zł
 

*Oferta ważna do

Wydrukowano z: www.instytutmedycynyestetycznej.pl/zabiegi_laczone_thermage_rew.html